ogzhntr adlı üyeden alıntı

[QUOTE=FilmleriTV;1484582]Bana göre sen de sütten çıkmış ak kaşık değilsin seni de öldürsün

Sadece cevab yazmak için yazma.

Ya kardeşim mantıksız geldi değil mi yazdığım? Seninki de aynı oranda mantıksız. İnsanların sütten çıkmış ak kaşık olduğunu kaşından gözünden kıyafetinden anlayamazsınız bunun için yargı var, yargılama süreci var.

konusal adlı üyeden alıntı

Kural ihlali yaptığınız gün gibi aşikar.
Açtığınız konuların neredeyse tamamı devleti kötülemeye yönelik konular.
Devleti kötülemek kural ihlali değil öyle mi?

Devlet eleştirilir, tabu değil.
Ama sizin yaptığınız eleştirmek değil, özür dileyerek söylüyorum, itin g.tüne sokuyorsunuz deyim yerindeyse.

Ölen insanların hiç suçu yokmuş gibi, safi devleti suçlamak.
Suçlular diye öldürülmeleri de gerekmiyor, ne yazık ki idam kalktı, devletin polisinin de öldürme yetkisi kaldırıldı , hal böyle olunca her istediğini yapar insanlar deyip kudursunlar. Oh ne ala memleket diyelim.

Bu arada, istediğimi yazarım, şikayetiniz varsa, nasıl olsa özel olarak ilgileniyorlar sizinle, şikayet edin, silsinler mesajımı. Teşekkürler.

Ben kimseyi yorumu için şikayet etmedim bundan sonra da etmeyi düşünmüyorum. Hakaret, küfür olmadığı sürece. Siz de hakaret etmeden istediğinizi yazabilirsiniz.
Her neyse, seviyeli tartışmalara varım. İsterseniz öldürme yetkisini de tartışabiliriz.