wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense 2.onayı alamadım sorun nedir?

18 Mesajlar 1.260 Okunma
wmaraci reklam

PanDooRa PanDooRa WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 144 / 50
  • Ticaret 14, (%100)
Site adresim: http://www.panelyazari.com/
Adsense 2.onayı alamadım, sitemde ne gibi düzenlemelere gitmem gerekiyor?

wmaraci
reklam

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

• Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.

• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.

• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Gibi bir nedenle www.bilgirehberi.net için ben de adsense üyesi olamıyorum. Anlaşılır bir gezinme sistemi var diye düşünüyorum. 300-500 hiti de var.70-80 tane makale de var. Anlamıyorum niçin onaylamadıklarını... 1-2 makale ile adsense'de onaylanan arkadaşların yardımına ihtiyacımız var :)

• Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 144 / 50
  • Ticaret 14, (%100)

selimcayir adlı üyeden alıntı

• Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.

• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.

• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Gibi bir nedenle www.bilgirehberi.net için ben de adsense üyesi olamıyorum. Anlaşılır bir gezinme sistemi var diye düşünüyorum. 300-500 hiti de var.70-80 tane makale de var. Anlamıyorum niçin onaylamadıklarını... 1-2 makale ile adsense'de onaylanan arkadaşların yardımına ihtiyacımız var :)

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil. Bu maili aldım hocam ben muhtemelen oyun hilelerinden kaynaklanıyor.

• Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

PanDooRa adlı üyeden alıntı

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil. Bu maili aldım hocam ben muhtemelen oyun hilelerinden kaynaklanıyor.
Hile crack gibi durumlarda zaten kabul edilmezsiniz :(

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 144 / 50
  • Ticaret 14, (%100)

Hile crack gibi durumlarda zaten kabul edilmezsiniz :(

Başka bir eksiklik gördünüz mü sitemde?

• Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

Başka bir eksiklik gördünüz mü sitemde?

"Hakkımda" ve "iletişim" sayfanız var mı? Varsa da ben göremedim, kusura bakmayın. Bir de menünüz yetersiz görünüyor, biraz daha kategori gerekli gibi geldi.

• Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 144 / 50
  • Ticaret 14, (%100)

"Hakkımda" ve "iletişim" sayfanız var mı? Varsa da ben göremedim, kusura bakmayın. Bir de menünüz yetersiz görünüyor, biraz daha kategori gerekli gibi geldi.

Evet en altta gizlilik politikası,iletişim sayfaları bulunuyor. Menüye sizce neler ekleyebilirim?

• Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Hakkımda ile Gizlilik politikası farklı kavramlar diye biliyorum hocam. Ayrıca Menü'nüz için neleri eklemeniz gerektiğine de sizin karar vermeniz gerekiyor :) Sanırım oyunlara meraklısınız, oyunlar için incelemeler ekleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Benim sitenizde gördüğüm script ve oyun paneli. Bunları arttırmanız yararınıza olacaktır diye düşünüyorum.
PanDooRa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 144 / 50
  • Ticaret 14, (%100)

Hakkımda ile Gizlilik politikası farklı kavramlar diye biliyorum hocam. Ayrıca Menü'nüz için neleri eklemeniz gerektiğine de sizin karar vermeniz gerekiyor :) Sanırım oyunlara meraklısınız, oyunlar için incelemeler ekleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Benim sitenizde gördüğüm script ve oyun paneli. Bunları arttırmanız yararınıza olacaktır diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim hocam :)

• Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

Teşekkür ederim hocam :)

Benim bilgilerim ile biryere gelemeyiz. Uzman arkadaşların bize el atması lazım :) Ben de sizin gibi adsense mağduruyum. 2. onayı alamıyorum. Adsense hakkında deneyimli bir arkadaş bizlere yardımcı olabilir mi acabaaa :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al