narinhosting adlı üyeden alıntı

altinzen Forumda kimin ne dediğine bakmayın sadece doğru olanları alın kendinize fikir olarak."Onu yaparsan olmaz" "boşa uğraşıyorsun" diyenleri aldırmayın.Sizin içinizde varsa eğer size diyeceğim şudur: Azim edin çabalayın 2-3 ay sonra baktınız getirisi olmuyor O İŞİ KESİNLİKLE BIRAKMAYIN.Uğraşın eksikleri giderin kendinizle ve sektörünüzdeki diğer sitelerle yarışın.3-5 diğer sitenin önüne geçmek için uğraşın kendinizide 1 tık yükseğe çıkarmak için uğraşın.Kısacası bu işi para kazanmak için yaparak başlamayın.Heriş tutar her proje doğru yoldan gidilirse meyve verir.Dediğim gibi önemli olan "DOĞRU YOLU BULUN" özgün olun olduğunuz gibi olun bu size hit kazandıracaktır ( emin olabilirsiniz).Elimde belki 7-8 adet proje var hepsinede vakit ayırmaya çalışıyorum.Yapamazsın derler diyecekler.Ama siz yapabileceğinize inanın

Bu herkes için geçerli

İyi forumlar

hocam teşekkür ederim. aslında şu anda bir internet sitem var ama beklentilerimin çok altında maalesef. şu an farklı bir iş yapmak istiyorum o yüzdende buradaki arkadaşlarında fikirlerini almak ve ona göre hareket etmek doğru olur diye düşünüyorum