Selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır yayında olan sitemizi tanıtmak istiyorum.

İlk öncelikle projemiz uzun soluklu bir proje SİPAHİLER GROUPS'un bir projesi kurduğumuz her sitede olduğu gibi misyon Türkiye Cumhuriyeti Devletine faydalı yararlı olabilmek ve Türk milletine en sağlıklı bilgileri ulaştırmak.Bu uğurda sizlere http://www.microsoftturkey.com/ tanıtmaktan gurur duyarım.

Proje Hakkında;

İlk öncelikle muhteşem bir yazar kadromuzla bu işe çıktık.Belli başlı içerikleri sitemize ekledik ve düzenledik.Şu an ortalama oranda bir kitleyede sahibiz yakın zamanda bir tema değişikliğine gitmeyi planlıyoruz bu konudada fikirlerinizi almak isteriz domain hakkında bilgi vermemiz gerekirse pagerank 4 Google 13 yıllık arşiv kayıtları dahi bulunmakta.Aynı zamanda Yahoo Directory kayıtlı bir site kayıt etmenin ücretide bu hususta belli yani domainimizinde sağlam olduğunu düşünüyorum günlük kapsamda düzenli içeriklerde eklenmekte şu anda yakın zamanda sponsorluklar eşliğinde sitemizin tutulması için çekiliş'de yapmak istiyoruz.Bunun yanında sosyal medya bu konuda çok önemli sosyal medya çalışmaları yapıcaz en kısa sürede birde işimizin 2.boyutu olan youtube var.Haftalık programlar hazırlayıp takipçilerimize sunmak istiyoruz.

Bu arada yazar alımlarımız hala bulunmakta katılmak isteyenler katılabilir.

Yorumlar;

Peki bir nebze sizlere anlatmaya çalıştık bu ışıklar doğrultusunda "dostum şunu ekleseniz güzel olur." diyeceğiniz veya "............ bura olmamış" diyeceğiniz fikir önerilerinizede sonuna kadar açığız.

MicrosoftTurkey - Yenilikçi Haber Mekanı

Saygılar bizden olsun.