Skynet uydu kartıyla tek taraflı uydu internet (uyduya çengel atma olayı) yıllarca yaptık bir on milyon ton çöplük eşele eşeleyebildiğin kadar.Sonra Deepwep olayı tor browser ve efsaneleri.Birkaç yıl dolandıktan sonra söyleyebileciğim SON DERECE GEREKSİZ.Yok ama ben ila merak ediyorum diyorsanız çöplük eşeliyeceğim pis görüntüler seyredecğim veselam diyorsanız ilk dediğim olay bazı uydularda dahada devam ediyor onu öneririm en azından şişirme korku yalanlarına kapılmamış olursunuz.
Arkadaşlar normal internet otoban depwep bu otobanda sürüş sevmeyenlerin mekanı onlar çölde felan takılıyor elinizde yeterli bilgi harita yoksa arar durur aha da iki adım bile öte gidmeden lastikleri patlatırsınız.Hade gitiniz diyelim özellikle ****ografi peşinde koşanlar için açık net sölüyorum öle hayal ediğiğiniz gibi şeyler yok birkaç video birkaç resim sonrası sizden para isteyen ************** siteler kimseler. Korkulacak bir yönü yok inanmayın cürmü kadar yer yakar korku v.s deepwepin reklamı meraktan girenler seyirci para kaptıranlara bişey diyeceğim yok artık.
Küçük bir araştırma yapın Deepweple ilgili aşağı yukarı binlerce sitede aynı makaleyi bulacaksınız e anlayana sivrisinek.......nese ben otobandayım wmaraci güzel bir dinlenme tesisi tadını çıkarmaya bakın zaman kıymetli bir kahve birde yanına soğuk su ohhhh Deep wepmi boşver gitsin ışıkta yaşam daha güzel bana ne el alemin tuvaletin yaparken sıçışından.....