LikeSend adlı üyeden alıntı

Bilgiler için teşekkürler :) kaç k ne kazandırır derken kaç k hit ile ne kazanırım anlamında sormuştum. Ortalama mesela 5k günlük tekil olsa x lira gibi

Bu konu hakkında hiç bilgim yok desem yeridir, zaten olsa da uğraşacak hiç vaktim yok kendi sitem yetiyor üstüne yeni bir proje tasarlıyorum vaktimin çoğunu ona harcamam gerekecek bütün bunlar varken bir site daha uğraşacak vaktim olmayacak. Siteyi de zaten geçenlerde akşam can sıkıntısından yapacak bir şey bulamadığımdan açtım baktım yatan domainlerimden birini seçip kurdum işte. Daha neredeyse hiç bir şey yapmadan hit falan almaya başladı 100 civarı hit alıyor nereden alıyorsa :) biraz kurcalarsam 5-10k tekile falan ulaştırırım ama ne kazandırır onu merak ediyorum. Yani harcayacağım paraya değer kazançlar var mı yoksa tırt mı :) İşin açıkçası böyle açar açmaz hit gören sitelerim hep bana güzel paralar kazandırdı bunun da kazandıracağını hissettiğimden sordum yukarıda ki soruları

Bu işi ancak editörle idare edebilirim, herhalde ilk etapta başkalarının uploadlarını kullanırım, hit artınca da upload için editör ayarlar tek tek değiştirir kendimize ait olanların linklerini koyarız .

Domain bence güzel : Nfs indir

Domain direk niche zaten :D Bence üzerine yoğunlaşırsanız iş yapar hatta dediğiniz gibi sadece yarış kategorisi bile iş görür. Ne kazandırır konusunu bilmiyorum link işleriyle uğraşmayalı nerden baksan 2-3 sene olmuştur. Ama dediğim gibi direk niche bir domain var elinizde akmasada damlar hesabı biraz çalışmayla iyi bir şeyler çıkar diye düşünüyorum.

Ek Olarak: Hızlı upload gerekirse ben yapabilirim bu arada.