Bgulen adlı üyeden alıntı

Dostum tüm site açanların ilk aradığı şey ne kazanırım.Bunu önce kazancı bi kenara bırak ve siteyi yükseltip hitlendirmeye bak.Yeteri kadar hit olduğu zaman zaten reklam verenler seni bulur.Yeterki iş yapacak kadar güzel ve hitli siten olsun.

Severek açmıyorum ki, ticari amaçla üstüne düşüp düşmemeye karar vereceğim o yüzden soruyorum. Zaten kendi sitelerim var bebek gibi ilgi isteyen bir sitem var ve yine çok üstüne düştüğüm bir projem var.

Bu site piyango oldu can sıkıntısından açtım baktım iş var nasıldır nasıl yürüyor onu soruyorum.

Mesela affiliate sistemi var mı ne yöntemle kazanç sağlıyor, sabit ücretli reklam modeli var mı hangi sektörler reklam veriyor gibi gibi. Ben sabit ücret ve affliate hariç hiç çalışmadım 10k günlük tekile 1-2k dan az getirecekse para harcamaya bile değmez bileyim de ona göre masraf edeyim diyorum.

Boş beleş işlerle ne diye vaktimi paramı harcayayım ki ?

Ufukta kazanç görünsün de hitlendirmek en kolay iş .

Şimdi bi dükkan açacak olsan sağına soluna bakmazmısın kaç kişi geçer bu iş burada yapılır mı kirasını kurtarır bana para bırakır mı değil mi ? Bu da öyle iş yani benim için :)