Yeni Bir MyBB Destek Sitesi

21 Mesajlar 3.032 Okunma
smmexpress

gencajans gencajans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 4, (%100)

Piedra adlı üyeden alıntı

Hocam 3 yıldır insaları açılacağız diye oyalıyorlar sanki onlar açılınca ne olacak? ben sürekli destek ve kontrol sağlayacağım.

Hocam yanlış anlamayın , onun destekleri ve hayatı sizinkinin yanında devede kulak.
Türkiyedeki tüm MyBB ciler onu bilir.

wmaraci
reklam

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)

gencajans adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlamayın , onun destekleri ve hayatı sizinkinin yanında devede kulak.
Türkiyedeki tüm MyBB ciler onu bilir.

Tamam hocam benimde bilgim var da MyBB onlar üretmedi ya tek onlar biliyor diye kaide yok ya bizde biliyoruz.

Gupur Gupur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)
MCTR çok yakında açılıyor o yüzden acarsaniz bosa olur :)

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
MCTR açılacak diye de herkes oraya mı toplanır bilemem. ama riskli bir iş olacak gibi görünmekte. Sektörde şu an olmasa da mctr açıldığında sizin gelirlerde düşme yaşanabilir. Tabi mctr de herkese yetecek diye bir şey yok. ama sanırım mctr sahibi sekanın bir rahatsızlığı var ve 2012 den bu yana çeşitli forumlarda habire açılacak haberi dolaşmakta ama açılmadı bir türlü

wmaraci
wmaraci

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Bana kalırsa düşündüğünüz destek sitesini açın, reklamınızı yapın. Site ilerledikçe size yardımcı olacaklar çıkacaktır. Ekipten ziyade öncelikli iş siteyi hazırlamak, belli başlı lazım konuları yayınlamak. Sonrası yavaş yavaş gelecektir.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Piedra söylenenlere kulak asma aklındakini hayata geçir , serkan dedikleri ve diğerleri yabancı forumlarda ki pluginleri türkçeleştirip insanlara sunmaktan başka bir şey yapmadı.
Bu işin üstadı " yaldaram " denilen kişidir. Kimse kusura bakmasın ama hak ettiklerini şuan yaşıyorlar fazla bir yerlerin kalkarsa indiren elbette olacaktır.

FurkanCengel FurkanCengel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Piedra söylenenlere kulak asma aklındakini hayata geçir , serkan dedikleri ve diğerleri yabancı forumlarda ki pluginleri türkçeleştirip insanlara sunmaktan başka bir şey yapmadı.
Bu işin üstadı " yaldaram " denilen kişidir. Kimse kusura bakmasın ama hak ettiklerini şuan yaşıyorlar fazla bir yerlerin kalkarsa indiren elbette olacaktır.

Serkan abiyi tanımadan yargılamasaydın keşke.Onun üstüne mybb'den anlıyan birisi tanımıyorum.Senin bahsettiğin mybb.biz ekibiydi onlarda kapattı zaten çünkü 50 liralık temayı millete 500 TL satıyolardı.Seo vs bilgileri 0 sadece css ve html bilgileri vardı şahısların. Birde Türkiye'de mybb tanınması sağlanıldıysa buda xpserkanın sayesindedir.Geri kalanı MCTR çakmalarından başka birşey değil.;)

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Furkan Çengel adlı üyeden alıntı

Serkan abiyi tanımadan yargılamasaydın keşke.Onun üstüne mybb'den anlıyan birisi tanımıyorum.Senin bahsettiğin mybb.biz ekibiydi onlarda kapattı zaten çünkü 50 liralık temayı millete 500 TL satıyolardı.Seo vs bilgileri 0 sadece css ve html bilgileri vardı şahısların. Birde Türkiye'de mybb tanınması sağlanıldıysa buda xpserkanın sayesindedir.Geri kalanı MCTR çakmalarından başka birşey değil.;)

söylediğin kişiyi gayet iyi tanıyorum merak etme :) , sözlerimin de arkasındayım.

Al birini vur ötekisine.. misali :)

FurkanCengel FurkanCengel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

bjlkl adlı üyeden alıntı

MCTR açılacak diye de herkes oraya mı toplanır bilemem. ama riskli bir iş olacak gibi görünmekte. Sektörde şu an olmasa da mctr açıldığında sizin gelirlerde düşme yaşanabilir. Tabi mctr de herkese yetecek diye bir şey yok. ama sanırım mctr sahibi sekanın bir rahatsızlığı var ve 2012 den bu yana çeşitli forumlarda habire açılacak haberi dolaşmakta ama açılmadı bir türlü

Evet çok ciddi bir sağlık sorunu var malesef ki ama buna rağmen tekrardan Eylül ayında geri dönücek.

Ek Olarak:

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

söylediğin kişiyi gayet iyi tanıyorum merak etme :) , sözlerimin de arkasındayım.

Al birini vur ötekisine.. misali :)

Serkan abiyi nerden tanıyosun ? Konuşmuşluğun var mı acaba ? Daha önce senin gibi çok kişi gayet iyi tanıyorum dedi ama sonradan olaylar farklı oldu ? :)

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 362 / 361
  • Ticaret 170, (%100)
ne de olsa amaç insanlara yardım değil mi o zaman karını neden düşünüyorsunuz :) Forum ne de olsa kendi masrafını kurtarır. Açın hocam forumu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al