wmaraci reklam
lidertakipci

Bir çiftin gördükleri-gordumyazdim.com

11 Mesajlar 2.253 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baygoren baygoren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Müşteri Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

Kız arkadaşımla beraber bloglamayı düşündüğümüz gordumyazdim.com'u açtık ve ilk yazıyı girdim. Sizce yazı nasıl olmuş? Ne yapmak lazım ? öneri ve görüşlerinizi bekliyorum :)

http://gordumyazdim.com/sarosun-incisi-erikli/
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

baygoren,

gordumyazdim.com
wmaraci
reklam

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
ilk çıkan yazı ön resmi 1044px olunca siteden kaçarak uzaklaştım :)
isousluer denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)

grafimood adlı üyeden alıntı

Arkadaşa katılıyorum. Aynı zamanda tema nedense hoşuma gitmedi.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

grafimood adlı üyeden alıntı

Açıkcası onu düzeltemedim :(

baygoren,

gordumyazdim.com
wmaraci
wmaraci

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
http://www.***.net/wordpress/466854-wp-otomatik-resim-boyutlandirma-eklenti-degil.html
https://wmaraci.com/forum/wordpress/wordpress-yazi-ici-resim-boyutlandirma-84160.html
Üstte verdiğim linkler genişliğin maksimum ne kadar olacağınızı belirlemenizi sağlıyor bunu birde height olarak deneyebilirsiniz.

Eklenti olarak;
http://www.lordiz.com/wordpresste-otomatik-resim-boyutlandirma.html
bu yazıyı inceleyin belki yardımı olur.

Umarım işinizi görürler.
İyi çalışmalar dilerim.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

Merhaba,
http://www.***.net/wordpress/466854-wp-otomatik-resim-boyutlandirma-eklenti-degil.html
https://wmaraci.com/forum/wordpress/wordpress-yazi-ici-resim-boyutlandirma-84160.html
Üstte verdiğim linkler genişliğin maksimum ne kadar olacağınızı belirlemenizi sağlıyor bunu birde height olarak deneyebilirsiniz.

Eklenti olarak;
http://www.lordiz.com/wordpresste-otomatik-resim-boyutlandirma.html
bu yazıyı inceleyin belki yardımı olur.

Umarım işinizi görürler.
İyi çalışmalar dilerim.

ilginiz için tşkler kontrol edip deneyeceğim :)

baygoren,

gordumyazdim.com

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Yazınızı okudum :) tema düzenlemenizden sonra oraya da yorum yapacağım.

Erikli hakkında ben de bir şeyler karalıyım ...

Erikliye gidiyorsanız yemeği kendiniz yapmak zorundasınız iyi yemek yiyebileceğiniz hiç bir yer yok diyebilirim. En güzel görülen yerde bile bulantı yapacak kadar kötü yemekler

Kamp için 60 lira kişi başı ücret çok yüksek, az ileride Mecidiye köyünde Dernek işletmesi var gecelik 50 liradan , 1 hafta falan kalacaksanız 40 liradan hazır kurulu yataklı çadırı kiralayabilirsiniz :) Yine Mecidiye köyünde günlük 100 liradan hatta 70-80 liradan gecelik ev kiralayabilirsiniz tabi ki rezervasyon şart

Yaz sezonunda haftasonu ve bayram günleri rezervasyon yaptırmadan gitmeye kalkarsanız kalacak yer bulamayabilirsiniz tamamen piyango

Erikli ve civarı başlı başına terkedilmiş bölge gibi, cankurtaran yok yakında hastane yok aklınıza gelebilecek acil durumda müdahale kurumlarının hiç biri yok

Kamp alanlarının çadır yoğunluğu çok fazla elektrik tesisatları güvensiz felaket bir kıvılcıma bakıyor diyebilirim, böyle bir duruma karşı hiç bir önlem de yok !

Yöre deprem bölgesi ve denize sıfır bir yerleşim alanı, her an tetikte olmanız gerekir önünüz açık deniz ne olacağı hiç belli olmaz :)

Ulaşımı zor, haftasonu ve bayram dönüşü İstanbula gelmeniz 10 saat bile sürebilir (ben bayram dönüşü 14 saatte geldim eski yol üzerinde uğramam gereken yerler vardı mecburdum), kendi aracınızla gittiyseniz Keşandan direk Edirneye geçerek yeni yoldan gelmeniz km olarak zararınıza gibi görünse de vakit olarak yararınıza olacaktır.
Denizin kalitesi dalga oranı kum kalitesi ortamın kalitesi aileye uygunluğu insanların kalitesi 10 üzerinden 10 diyebilirim. Bir kaç saat geçirdikten sonra Türkiye'de olduğunuzu unutabilirsiniz Trakyanın en sevdiğim yanı da zaten bu

Kumbağ gibi marmaraya kıyı tatil yerleriyle falan kıyaslayacak olursak Miami-Sultanbeyli Gölet kadar fark var diyebilirim

Sevgiliyle birlikte blog fikri güzel umarım uzun süre birlikte yazmaya devam edersiniz :) Yazınız da güzel olmuş Başarılar

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Yazınızı okudum :) tema düzenlemenizden sonra oraya da yorum yapacağım.

Erikli hakkında ben de bir şeyler karalıyım ...

Erikliye gidiyorsanız yemeği kendiniz yapmak zorundasınız iyi yemek yiyebileceğiniz hiç bir yer yok diyebilirim. En güzel görülen yerde bile bulantı yapacak kadar kötü yemekler

Kamp için 60 lira kişi başı ücret çok yüksek, az ileride Mecidiye köyünde Dernek işletmesi var gecelik 50 liradan , 1 hafta falan kalacaksanız 40 liradan hazır kurulu yataklı çadırı kiralayabilirsiniz :) Yine Mecidiye köyünde günlük 100 liradan hatta 70-80 liradan gecelik ev kiralayabilirsiniz tabi ki rezervasyon şart

Yaz sezonunda haftasonu ve bayram günleri rezervasyon yaptırmadan gitmeye kalkarsanız kalacak yer bulamayabilirsiniz tamamen piyango

Erikli ve civarı başlı başına terkedilmiş bölge gibi, cankurtaran yok yakında hastane yok aklınıza gelebilecek acil durumda müdahale kurumlarının hiç biri yok

Kamp alanlarının çadır yoğunluğu çok fazla elektrik tesisatları güvensiz felaket bir kıvılcıma bakıyor diyebilirim, böyle bir duruma karşı hiç bir önlem de yok !

Yöre deprem bölgesi ve denize sıfır bir yerleşim alanı, her an tetikte olmanız gerekir önünüz açık deniz ne olacağı hiç belli olmaz :)

Ulaşımı zor, haftasonu ve bayram dönüşü İstanbula gelmeniz 10 saat bile sürebilir (ben bayram dönüşü 14 saatte geldim eski yol üzerinde uğramam gereken yerler vardı mecburdum), kendi aracınızla gittiyseniz Keşandan direk Edirneye geçerek yeni yoldan gelmeniz km olarak zararınıza gibi görünse de vakit olarak yararınıza olacaktır.
Denizin kalitesi dalga oranı kum kalitesi ortamın kalitesi aileye uygunluğu insanların kalitesi 10 üzerinden 10 diyebilirim. Bir kaç saat geçirdikten sonra Türkiye'de olduğunuzu unutabilirsiniz Trakyanın en sevdiğim yanı da zaten bu

Kumbağ gibi marmaraya kıyı tatil yerleriyle falan kıyaslayacak olursak Miami-Sultanbeyli Gölet kadar fark var diyebilirim

Sevgiliyle birlikte blog fikri güzel umarım uzun süre birlikte yazmaya devam edersiniz :) Yazınız da güzel olmuş Başarılar

hocam erkili şu tekirdağa giderken yolun sol tarafında böyle büyük bir dönüş var yol dönüyor virajlı onun solunda denizin kenrarında dolu çadır var acaba oramıdır

Meric Meric Atam izindeyiz! Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)
Hocam alan adını sevdim :) Takipte kalacağım. Temayı bende pek sevmedim. Başarılar :)

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

armoniy adlı üyeden alıntı

hocam erkili şu tekirdağa giderken yolun sol tarafında böyle büyük bir dönüş var yol dönüyor virajlı onun solunda denizin kenrarında dolu çadır var acaba oramıdır

Yok hayır :) Tekirdağ falan geçiyorsun, gelibolu yarım adasının arka tarafında ki körfez, Ege denizi :) şu aşağıdaki harita daha net gösteriyor, saros körfezi yazısının hemen üstü erikli/mecidiye tarafına denk geliyor işte lagün falan var, kendi kendini temizleme özelliğine sahip dünyadaki 3 körfezden biriymiş ama harbiden güzel İstanbula yakın yerler arasında daha iyisi yok. Yolu bile güzel :) inerken ayçiçek tarlalarının arasından geçerek iniyorsun sağ sol şöyle manzara işte :D

Senin bahsettiğin çadırların olduğu yer büyük ihtimalle Gümüşyaka tarafları falandır, Erikli oradan çoooooook daha ileride, Keşan ilçesine bağlı bi köy zaten az ötesi Enez onun bittiği yer de Yunanistan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al