lostyazilim

Facebook sitemi banladı

6 Mesajlar 903 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar 2 yıldan fazladır kurulu olan bir sitem var, bu 2 ay öncesine kadar sorun yoktu fakat bir tane panel yüzünden facebook sitemi banladı.

Şöyleki siteme 5 ay önce beğeni paneli kurdum herkes kullansın diye. 1-2 ay sorun yoktu ardından reklam amaçlı her panele girenin duvarında günde 1 kere sitenin adresini vererek paylaşım yaptırdım. Buda 1 ay sürdü problemsiz. Fakat bir fransız sayfasında reklam yaptım, malum korkak millet hemen şikayet etmişler facebookda banlamış.

Sonra facebooka mesaj yolladım açsınlar diye. Açtılar fakat sadece bu dizin yine banlı olarak kaldı "like", yani normal sitemin adresini paylaşmak oluyordu amma like dizini banlıydı çünki panel orada.

Neyse bende kendimi akıllı zannedip begen dizini kurdum orayıda like dizinine yönlendirdim sabah kalktığımda yine sitemin domain adresini paylaşmak komple banlanmıştı. En az 20 kişi mesaj gönderdi yeniden açılması için fakat tık yok :(

Ne yapabilirim başka? :(

wmaraci
reklam

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Facebook ta gerçek anlamda reklam istiyorsanız para ödemelisiniz. Facebook üzerine sürekli bir link üzerinden spam yayarsanız tabiki o link karalisteye alınacaktır. O sorun yoktu dediğiniz 1-2 ay sürecinde karalistedeydiniz ve en ufak şikayetdede engellendiniz , geçmiş olsun.

koro71 koro71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 24 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Sponsora Verseydin Banlamazdı Seni Facebookta Para Kazanmak İstediginden Diger Türlü Linkleri Engelliyo Mesela Ben Arkadaşıma Bir Maçlinki Attım O Aldı Onu Başkalarına Attı Başkalarıda Başkalarına Attı Cok Kişiye Gitti İşte Facebook Banlıyor

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Benim ne gelirim varki reklam vereyim facebookta :( zaten panel bile ücretsiz olduğu için ve herkese çabuk yayılması için yaptım, yoksa ne güzel hosting domain reklam parasını ben vereyim başkasıda gelip kullansın bedavadan :( 2 yıldır böyle 20 daha sürer herhalde..

wmaraci
wmaraci

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba panel hakkında özel mesaj atarmısınız kullanımı ve işleyişi hakkında

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Facebook ta gerçek anlamda reklam istiyorsanız para ödemelisiniz. Facebook üzerine sürekli bir link üzerinden spam yayarsanız tabiki o link karalisteye alınacaktır. O sorun yoktu dediğiniz 1-2 ay sürecinde karalistedeydiniz ve en ufak şikayetdede engellendiniz , geçmiş olsun.

Hocam bende sitemin facebook sayfasında siteye eklediğim konu linklerini paylaşıyorum sayfadan da kendi profilimde paylaşıyorum bu şekilde kara listeteye alınma olurmu acaba.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al