RealDeCobray adlı üyeden alıntı

Hocam 7 Yıllık forum yönetim ve geçmişime dayanarak konuşmak istiyorum forum işi ekip işidir eğer ekibiniz yok ise hani bir süre sonra sitenizin kullanıcılarından gönüllü bir ekip oluşturabilirsiniz. Biz zamanında wolfteam oyunu üzerine bir forumda yönetici olduk ardından kendi forumumuzu açtık vs. vs. derken şuan günde 20k ya ulaşan tekil hitimiz var ve kesinlikle hiçbir çalışana ödeme yapma durumu yok herkes gönüllü yöneticilik yapıyor zaten forumun mantığı da o dur ama tavsiye eder misin derseniz oyun forumu tavsiye etmem zamanla içeriğiniz siz istemesenizde wareze dönüyor üyelerinizin paylaşımları adsense den banlatıyor vs. vs. hani gelir olarak oyun sektöründe çok temiz çalışsanız bile üyeleriniz o kadar temiz olmuyor yaş ortalaması düşük oluyor ve içerik kalitesi warez oluyor vs. vs. çok konuştum ama uzun lafın kısası forum size emeğinizin hakkı bir kazanç sağlamıyor bilginiz olsun.

Evet hocam neyazıkki ziyaretçilerin warez içerik eklemesi evet adsenseden darbe atabiliyor.. Hocam aslında xenforonun en büyük avantacı adsense yerleşiminin çok iyi olması sadece 10 gün bir forum kurdum deneme adsensem vardı onu koydum okadar güzelki yerleşimi 10 günde iyi bir performans sagladı.. Aslında oyun konusundada çok haklısınız genel ticaret üzerine düşünüyorum aslında ama şimdiye kadar katkıda bulunan herkes çok mantıklı fikirler sundu... Şimdilik acele etmeden yavaşça ilerlemek sonrasında konuya odaklı foruma atılmak istedigimde herkesin fikirleride çok ÖNEMLİ teşekkürler

Ek Olarak:

ermaneray adlı üyeden alıntı

Bir iki sağlam ama cidden işi bilen olursa genel forum var bende aktif ederiz

Teşekkürler hocam aynen genel forum en mantıklısı ama içerik olarak kafam karışık ticaret üzerine bir forum açmayı düşünüyorum ama dedigim gibi acele etmeden her fikre bakarak haraket etmek amacım