wmaraci reklam

yeni projemin demosu. fikir almak istiyorum

12 Mesajlar 1.150 Okunma
wmaraci reklam

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

erekaone adlı üyeden alıntı

Bizim ülkemizde bi 50 tl geçin haledeyim düşüncesi olduğu sürece ben de pek tutacağını sanmıyorum. Kişi bilgisi ve emeğini hiç karşılık beklemeden insanlara sunar mı tartışılır? Ha şöyle yaparsın belki bunu aşmak için belirli bir aşamadan sonra kişi bazı hizmetlerine ve yardımlarına ücret talep edebilir şeklinde o aşamaya gelene kadar bazı detayları verir o aşamaya gelince de bazı konularda ücret talep eder. Bu şekil de hem rekabet ortamı olur belki hem bu işten para kazanmak için uğraşanlarda gelir belki. Kolay gelsin başarılar :)

hocam içimi okudun be :D elin gavuru yazıyo scripti çakıyo github'a al geliştir hocam ama bize gelince o bilgiyi mezara götürür satamadıktan sonra. biizim gibi bundan rahatsız olan birileri çıkarda ücretsiz içerik sunar içerde hoş bi ortam olur insanlar kendi reklamınıda yaparlar diye düşündüm wmaracıda php biliyorum desen iş geliyo orda kendi reklamını iyi yapar siteyide biraz duyurursak oradaki uzmanlarda iyi prim yapar diye düşünüyorum. he kalkıp millet bana diyebilir ulan bedava içerik üretelim diyosun para peşindekilere laf yapıyosun sitene reklam alıyosun falan derler diye reklam alma konusundada kararsızım.

arcaglar.com
wmaraci
reklam

ErenG ErenG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
yazilimcilar.org var arkadaşımın buna benzer bir sistem yapabilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al