3,5 yıl önce bir kedi getirdi kızım eve, daha ufacık kedi. kızımı kırmadım aldık eve besledik. eşim hernekadar da korksa kediden biz kediyi çok seviyorduk. çok iyi besledik sosis salam vs, bir ara okadar sosisten bıkmışki top gibi patileriyle sosisi sağa sola vuruyordu. aradan 6 ay geçmişti ama biz Wc ye balkona alıştıramadık, nereye denk getirirse tuvaletini yapardı. bir karar almak zorunda kaldık ve bunu doğaya salmaya karar verdik, çok büyük bir yanlış yapmıştık, çünkü kediye hiç sokak göstermedik koybolur diye, kediye ip baglayıp gezdirmek bana ters , o bir köpek değil ki. neyse biz bunu saldık sokağa, aradan 2 hafta geçti bunu gördük, çok korkmuş durumdaydı hırpalanmış , malalenin çocuklarından duydum yabani kediler dövüyormuş bunu ...
vicdanım eridi geberdim.. ama birtaraftanda wc muhabbeti geliyordu aklıma. eşimle papaz oluyordum. aradan biraz daha zaman geçti bunu gördüm, ama kemik gibi kalmış çok zayıf. hemen eve gidip tavuk kızartıp indirip yedirdim. yine birkaçgün sonra bakkala giderken ölüsünü gördüm...... :( :( sonra düşündüm biz hayvanlara iylik yaptığımızı zannetmişiz. ben kötülük etmişim. madem bilmiyorsun alıp besleme ..

ben ettim siz etmeyin .. en azından sokakları tanısın hayvan gezdirin. ip baglayıp gezdirin....

Klavyende Yatıyordu ...