İkisini kullanan biri olarak yoast diyorum.
Nedenine gelirsek all in seo basit bir yapıya sahip, yoast seo ise kapsamlı bir yapıya sahip.

İkiside gayet iyi seo eklentileri kişinin zevkine ve bilgisine kalmış bir durum diyebiliriz.
Detaylar hakkında bilgisi var ise yoast ı öneririm ama bu konuda genel bir bilgisi var ise detaylar hakkında pek bilgisi yok ise all in one seo kullanabilir.

İki eklentinin de indirme oranı 1 milyon üstü oylama oranında ise yoast 4.5 out of 5 stars (1,164 oy almış 5 yıldız olarak) şeklinde, all in one seo nun ise 4.4 out of 5 stars (184 oy almış 5 yıldız olarak) şeklindedir.

Alıntı bir kaç yorum:
Yoast kesinlikle all in one çok basit yapıya sahip ama yoast kapsamlı
Aynı konuya sahip iki sitem var birinde all in one diğerinde yoast yüklü arada bariz fark var.. yoast diyorum..

her ikisinide kullandim fakat yoast kullandigim WP sitelerde, katagoriler ve taglar basta olmak uzere daha iyi index aliyor. bence yoast
Yıllardır All in one seo kullanan biri olarak kesinlikle Yoast, kategori bazlı değişiklikler, ince ayarlar yapmanıza imkan sağlayor, one seo çok daha basit bir yapı bence.
Açık ara Yoast daha iyidir.
All In One Seo Pack serverı çok fazla yorar. Bununla birlikte Yoast daha hızlıdır.
Arkadaşlar All In One Seo Pack'in hızlı olduğunu söylemiş ama ayarlarda yeterince özgür olmamayı hız olarak algılıyor olabilirler.