wmaraci reklam
lidertakipci

Dini istismar edenler için kampanya

50 Mesajlar 6.072 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
    • Üyelik 03.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ç** K**
    • Mesajlar 3537
    • Beğeniler 253 / 1236
    • Ticaret 8, (%100)
    Haha hiç güleceğim yoktu. Olum canına mı susadın ya. İçeri atarlar anında. Ergenekon falan derler :D

Ayrıca o Twitter hesabında yanlış birşey görmedim. Adam dini kulanıp birşey yapmıyor gördüğüm kadarı ile. Başına H.z getirmesi onun peygamber olduğu anlamınamı geliyor. H.Z "Sayın" gibi birşey değilmi.

PAylaşımlarında hükümeti eleştiren yanları var diyemi savaş açıyorsunuz. Bence savaşı siz dini gerçekten kullanıp halkını uyutalardan sorun

cagdaskorkmaz.com.tr
    wmaraci
    reklam

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 16.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek memur
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 109
    • Beğeniler 49 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

arifcinarr adlı üyeden alıntı

kardeşim
    https://twitter.com/tanricc
    https://twitter.com/CenabiAllah bumu düşünce özgürlügü ben inanmıyorum desin tamam ama insanların inancına ve kutsallarına yapılan.
    saygısızlık mı ?
    düşünce özgürlügü mü ?

Bunları yapanlar sıkıntılı insanlar takipçileri de kendileri gibi ancak kendilerini belli ederler ciddiye alınmaya değmeyeceğini düşünüyorum.

arifcinarr arifcinarr WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Ögrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 147
    • Beğeniler 33 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

Rad adlı üyeden alıntı

Bunları yapanlar sıkıntılı insanlar takipçileri de kendileri gibi ancak kendilerini belli ederler ciddiye alınmaya değmeyeceğini düşünüyorum.

daha önceden haberde görmüştüm dini degerlere saygısızlık yapıldıgı için kapıltılmış bunlara benzer bir hesap nasıl yapıldı acaba ?

sosyopat.pe.hu

murat serindag murat serindag WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 14.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek aluminyum kepenk panjur
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** S**
    • Mesajlar 155
    • Beğeniler 2 / 17
    • Ticaret 0, (%0)
    Türkiye ortamında güvenilir 5tane ilim adamı yok diğerleri ise sapık. Onun için isimlerle uğraşma boşa kürek çekersin. Fakat zihniyetlerle uğraş . Boylece toplu bir sekilde mucadele etmiş olursun. Sen ortata doğruyu koy bakarsınki batılın beynini parca parca etmiş. Peygamber ummetim 73 firkaya ayrilacak biri haric hepsi atestedir demiyormu? Alimlerin kahirçoğunluğu 73 ten maksat cokluktur araplar 70 kelimesini cokluk olarak kullanmistir. Burdan maksat ise 70 değil cokluktur demistir. Gunumuzde buna şahittir salkin firkalari saysan 70 degil 1070 eder. Edip yuksel kafiriyle ugrassan ne olcak? O kumsalın sadece bir kum tanesi değilmi?
    arifcinarr

kişi bu mesajı beğendi.

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 16.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek memur
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 109
    • Beğeniler 49 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

arifcinarr adlı üyeden alıntı

daha önceden haberde görmüştüm dini degerlere saygısızlık yapıldıgı için kapıltılmış bunlara benzer bir hesap nasıl yapıldı acaba ?

Sosyal medyada aktif değilim bilemicem :)

• Üyelik 21.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Ögrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 147
    • Beğeniler 33 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

murat serindag adlı üyeden alıntı

Türkiye ortamında güvenilir 5tane ilim adamı yok diğerleri ise sapık. Onun için isimlerle uğraşma boşa kürek çekersin. Fakat zihniyetlerle uğraş . Boylece toplu bir sekilde mucadele etmiş olursun. Sen ortata doğruyu koy bakarsınki batılın beynini parca parca etmiş. Peygamber ummetim 73 firkaya ayrilacak biri haric hepsi atestedir demiyormu? Alimlerin kahirçoğunluğu 73 ten maksat cokluktur araplar 70 kelimesini cokluk olarak kullanmistir. Burdan maksat ise 70 değil cokluktur demistir. Gunumuzde buna şahittir salkin firkalari saysan 70 degil 1070 eder. Edip yuksel kafiriyle ugrassan ne olcak? O kumsalın sadece bir kum tanesi değilmi?

edip sadece dediginiz gibi bir kum bu zihniyet degiştirmek istiyorum zaten dediginiz gibi bu nasıl yapılabilir internette ? din diyince bayrak diyince 10 begeni geliyor bir kız resim koyuyor 100-200 begeni geliyor nasıl degişir bu düzen ?

sosyopat.pe.hu

murat serindag murat serindag WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 14.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek aluminyum kepenk panjur
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** S**
    • Mesajlar 155
    • Beğeniler 2 / 17
    • Ticaret 0, (%0)
    Önce sen hak ehlindenmisin ona bakman lazım. Biliyorsun gunumuzde bir sapık bir baska sapığı beğenmiyor reddiye yazıyor ta ediyor. Sanki kendi doğru yoldaymış gibi. Herkez kendi bidatini savunur çünkü onu hak bilmiştir. Bu yuzden alimler herseyin tevbesi vardır ama bidatin yoktur demisler.
    Sebebi ise tevbenin sartlarindan birinin pişmanlik olması bidatci bidatini iyi gordugunden dolayi pisman olmayacagi icin tevbeside olmaz

Ek Olarak: Iyi bir domai n al ilim adamlarinin bunları curuttugu yazılarını yayınla bi ara sapiyanlar.tr.gg diye bi site gormustum. Tabi kimler neciler biiyorum. Oyle bisey yapabilirsin
    arifcinarr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Ögrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 147
    • Beğeniler 33 / 10
    • Ticaret 0, (%0)
    Bunların yaptığıda zulüm degilmi hangi müslüman bir hristiyanın veya yahudinin dinini bu şekilde aşagıladı müslümanın müslümana yaptıgı zulüm nedir ?
    Zulüm Karşısında Sessiz Kalan, Dilsiz Şeytandır..” Hz Muhammed (s.a.v)

sosyopat.pe.hu

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
    • Üyelik 22.10.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Kendi halimdeyim
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad İ** Y**
    • Mesajlar 4130
    • Beğeniler 1136 / 1842
    • Ticaret 21, (%100)
    1. Meal ve tefsir okuyun. https://www.youtube.com/watch?v=l5ffUw78qHw
    2. Kimseyi hadis inkarcısı ya da kafir-müşrik ilan etmeyin. Her zaman sahiplenen tavra sahip hoşgörülü insanlar olun.
    3. Şimdiki ilahiyat fakülteleri veya liseleri gibi imamlık kurumunu "iş garantili meslek" olarak görmeyin. Bu işler yalnızca Allah rızası için yapılan işlerdir. Peygamberimiz bile din üzerinden para kazanmamıştır. Ticaret yapmıştır.
    4. Şahsen Emre Dorman, Caner Taslaman, Mehmet Okuyan, Mustafa İslamoğlu gibi isimler dine daha iyi hizmet ediyor diye düşünüyorum. Masal anlatmak yerine insanlara Allah'ın varlığının kanıtlarını getiriyorlar. Kesin takip edin diyemem ama ne anlattıklarına bir bakın.
    5. Din bilgisini geliştirmek isteyen kişi bir konuda bir sürü farklı yorum bulacaktır. Örneğin "kabir azabı var mı?" sorusuna bir kısım yok diyecek bir kısım var diyecek. Kararı senin araştırmaların sonucu aklın verecek.
    6. Ben bir din araştırmasına ilk giriştiğimde önce bir yaratıcı var mı bunu kavramaya çalıştım. Big Bang, Kuantum, Hassas Ayar, Akıllı Tasarım gibi konulara bir bakın.
    7. Bu dünyaya boş yere gönderilmediğimizi, bir amacımız olduğunu, Allah'ın bizden istediklerinin yine bizim yararımıza olduğunu bilin.

Fikirden korkan adam mıdır?
    Allah hepimizin yardımcısı olsun.

melankolia Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Ögrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 147
    • Beğeniler 33 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

1. Meal ve tefsir okuyun. https://www.youtube.com/watch?v=l5ffUw78qHw
    2. Kimseyi hadis inkarcısı ya da kafir-müşrik ilan etmeyin. Her zaman sahiplenen tavra sahip hoşgörülü insanlar olun.
    3. Şimdiki ilahiyat fakülteleri veya liseleri gibi imamlık kurumunu "iş garantili meslek" olarak görmeyin. Bu işler yalnızca Allah rızası için yapılan işlerdir. Peygamberimiz bile din üzerinden para kazanmamıştır. Ticaret yapmıştır.
    4. Şahsen Emre Dorman, Caner Taslaman, Mehmet Okuyan, Mustafa İslamoğlu gibi isimler dine daha iyi hizmet ediyor diye düşünüyorum. Masal anlatmak yerine insanlara Allah'ın varlığının kanıtlarını getiriyorlar. Kesin takip edin diyemem ama ne anlattıklarına bir bakın.
    5. Din bilgisini geliştirmek isteyen kişi bir konuda bir sürü farklı yorum bulacaktır. Örneğin "kabir azabı var mı?" sorusuna bir kısım yok diyecek bir kısım var diyecek. Kararı senin araştırmaların sonucu aklın verecek.
    6. Ben bir din araştırmasına ilk giriştiğimde önce bir yaratıcı var mı bunu kavramaya çalıştım. Big Bang, Kuantum, Hassas Ayar, Akıllı Tasarım gibi konulara bir bakın.
    7. Bu dünyaya boş yere gönderilmediğimizi, bir amacımız olduğunu, Allah'ın bizden istediklerinin yine bizim yararımıza olduğunu bilin.

Fikirden korkan adam mıdır?
    Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bakın müşrikler kabul etmediler bunlar ise müslüman ama müşriklerin yaptıgı zararın daha büyügünü bunlar yapıyorlar ufak bir şüphesi olan peşine takılıyor
    fikirden korkan adammıdır diyosun tamam abi bu fikir ise ben adam degilim

sosyopat.pe.hu
    wmaraci
    Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al