wmaraci reklam
lidertakipci

GoDaddy üzerinden .com domain kaydı 12 TL

5 Mesajlar 886 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kozmik Kozmik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Teknolojileri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)

12 TL den devam ediyoruz

Godady üzerinden .com uzantılı domainler 12 TL karşılığında sanal kartım üzerinden alınır size transfer edilir, diğer uzantılar için skype den fiyat alabilirsiniz.

Godaddy nin yeni yaptırımlarından sonra bi çok kişi mağdur oldu, ben şahsi nedenlerimden dolayı bir süredir kayıt yapmıyordum, şimdi yeniden kaydediyorum, masraflar ve maliyetler yükseldiği için toplu alımlarınızda (5 üzeri) 1 tl rakamdan düşerim. Daha önce 3-4 ay ortalama süredir, 1 domainim silinmedi çok şükür.

+5 TL karşılığında 100 Mb Alan 5 GB Trafik şeklinde kendi serverımdan host edebilirim (YILLIK)

Ödeme yöntemleri: garanti - enpara

Bu konuda Paypal ödeme almıyorum.

İletişim skype : pm yada toptanciniz (GoDaddy domain 12 TL..) yazar

NOT : Düşen domaini bekleyenlerin Türkiye firmalarından almalarını öneririm, kendi periyodlarımla sorunsuz kayıt yapacağımdan eminim.

İyi forumlar

Ek Olarak: 12 TL den devam ediyoruz, kayıt günceldir
+ Kayıt işlemini bıraktım

wmaraci
reklam

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
hocam 5 tl den temin edenler varken sizcede karınızı çok koymuyormusunuz. bence sizde 6-7 tl den satın çok alıcı olur sürümden kazanırsınız.

iç mimarlık

• Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
yok hocam 5 6 7 tl den sağlamıyorum, go daddy nin yeni yaptırımlarından bilginiz yok sanırım. 5 tl den kaydetmek domaine ihtiyacı olanın kendi seçeneğidir

droguzhan droguzhan 2016lys.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)
Hocam aman dikkat insanlar yine magdur olmasın. Olmuyor iste zorlamaya gerek yok. Bu sekilde ***da yüzlerce kisi magdur oldu. Sanal kart büyük sıkıntı godaddyde. Tavsiyem kimseyle sıkıntı yaşamayın gerek yok magdur etmeye. 13 tlye riskli kayıt yapacağıma 22 tlye zaten normal satışı. 8 9 tl oynuyor. Tamam az para degil ama 5tlden verseniz riske girer belki millet. Ama is yaş haberiniz olsun. Yerimi alayım ınsallah magdur dolmaz yine buralar

Sınav ve Yerleşme Süresince Yardımcınız: 2016lys.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)

droguzhan adlı üyeden alıntı

Hocam aman dikkat insanlar yine magdur olmasın. Olmuyor iste zorlamaya gerek yok. Bu sekilde ***da yüzlerce kisi magdur oldu. Sanal kart büyük sıkıntı godaddyde. Tavsiyem kimseyle sıkıntı yaşamayın gerek yok magdur etmeye. 13 tlye riskli kayıt yapacağıma 22 tlye zaten normal satışı. 8 9 tl oynuyor. Tamam az para degil ama 5tlden verseniz riske girer belki millet. Ama is yaş haberiniz olsun. Yerimi alayım ınsallah magdur dolmaz yine buralar

Alıntı veya etiketleyerek yazarsanız daha seri dönüş yapabilirim *** da aylarca kayıt yaptım kimseyi mağdur etmedim, şu şekildede etmeyeceğimden eminim. İyi forumlar

Ek Olarak: Domain kayda devam etmeyecem, forumda bi arkadaşın daha kayıtlarını tamamladıktan sonra, bu işleme devam etmeyecem.

Kayıt işlemim pasiftir. İlgilenen ve hizmet sağladığım arkadaşlara teşekkürler, konuda domain kaybı yoktur. Herkese iyi forumlar dilerim

Bi daha ek : Kendiniz kaydetmek isterseniz migros ve teknosa'larda satılan ininal kartlarla 2 şer domain alabilirsiniz, teknosalarda bakiye yüklenmez, 5 tl kart ücreti kartı önce adınıza kaydedip sonra kayıt yapabilirsiniz teknosadan aldığınız karta 10 tl yükleyebilirsiniz. migrostan alırsanız kartı kaydetmenize gerek yok 25 tl karta yükleme yaparlar 5 tl kart ücreti, biri zaten godaddy nin google kodu, diğeri [CJCR699B] iki domain, domain başı 7.5 tl ye mal olur, migrostan aldığınız kartın içinde kalanı da yine alışverişte değerlendirebilirsiniz

İsminize maks. 3 ininal kart kaydedebilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al