ysnbulut adlı üyeden alıntı

İngilizcenin çok çok iyi olması ve verecğin desteğin tam olması (yani temayı alanların dertlerini sorunlarını çözme anlamında) Temayı kabul etmeleri daha çok senin hertürlü açıklamayı ve tüm hataları gidermene bağlı mesela bi php script için en ufak bir php hatası bile kabul etmelerine engel oluyor.. Açıklamarını süper yapman lazım yani

Şu an demo alanlarına temamı yüklüyorum. ftp kullanıcı ve API KEY im kabul edildi. Temam demolarında yer alacak bakalım ne olacak göreceğiz. Temamın dosyalarını şu an onların demo sitesine ftp den yüklüyorum. Temama sitelerinde yer açdılar. FTP bilgilerimi gönderdiler.

Ek Olarak: Evet dosyalarımı göndermeyi başarabildim. Şu an temam onlara gitti. Asla zor değilmiş azim edince.
Congratulations! Your file has been uploaded successfully. It will be reviewed as soon as possible. You will be notified via email when the review process is completed.
uyarısını görünce baya sevindim saatlerdir upload ediyordum hata vardı başaramamışdım. İlk günden zor ve ilk olan ön aşamayı geçdik sıra 2.cinde onu da geçerim inşaallah.