wmaraci reklam

İrlandalı Turist Tüm Esnafı Dövdü

32 Mesajlar 4.225 Okunma
wmaraci reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Bugün rahat 4-5 sefer izlemişimdir.. Her izlediğimde gülmekten kırılıyorum... İçimin yağları eridi... :D

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Show TV olayı farklı anlatmış söylenene göre.
İrlandalı boksör sarhoşmuş ve olayı da o başlatıyormuş.
Tabi hangisine inanacağız bilmiyorum ama her halükarda sarhoş ya da değil adamdan dayak yemiş o kadar esnaf, bu gerçek.
http://www.cihan.com.tr/tr/aksarayda-esnafla-kavga-eden-irlandali-turist-sarhosmus-1866035.htm

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Show TV olayı farklı anlatmış söylenene göre.
İrlandalı boksör sarhoşmuş ve olayı da o başlatıyormuş.
Tabi hangisine inanacağız bilmiyorum ama her halükarda sarhoş ya da değil adamdan dayak yemiş o kadar esnaf, bu gerçek.
http://www.cihan.com.tr/tr/aksarayda-esnafla-kavga-eden-irlandali-turist-sarhosmus-1866035.htm

O daha kötüya sarhoş adam 15 kişiyi dövdü :) aman ayılmasın.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
40 çeri saray basıyoruz. Burada 40 esnaf bir adamı dövemiyoruz. :D

wmaraci
wmaraci

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Facebookta etkinlik oluşturmuşlar Aksaray esnafına geçmiş olsun ziyareti diye en son 7 bin kişi gidiyordu :D

myakn55 myakn55 ♛♛♛♛♛♛ Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 26 / 47
  • Ticaret 20, (%100)
Beni En çok güldüren yorum ''Dayakta bile dışa bağımlı hale geldik'' :D
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında Türkiye için utanç verici bir durum.Dünyanın her tarafındaki olaylar basında yer alıyor.Bu olayda muhakkak ki dünya basınında yer almıştır.
Bence şöyle olmuş olabilir:
Turist suları devirir ya da yanlışlıkla döker.Esnaf zararım var deyip yüksek miktarda para ister.Vermek istemeyen turiste birkaç tane vurup,göz korkutup para almaya çalışır.
Güçlerinin yettiklerine karşı esnaf dayanışması var ya...20'ye yakın esnaf toplanır.Elleri bomboş olan bir turiste (gerekirse kendi insanına fark etmez) sandelye,sopayla vurmaya başlar.
Turist önce şaşırır,sonra kendine gelir ve karşılık verir.
Kimi medya da "sarhoşmuş" der.Başka nasıl bir bahane bulacaklar ki ? Güvenlik kameraları her şeyi gösteriyor.Aslında sarhoş denmesi acınası,komik bir olaydır.Sarhoş insan onca kişiyi yere 1.80 seriyorsa,ayık olsaydı onlara neler yapmazdı ki ?

Devam:
Olaya karışan esnaf,tüm Türkiye'ye,Dünya'ya ve çevresine rezil olur.Sonradan muhabbetini yapacakları "ben 2 yumruk salladım;ben tekme attım;hahahaha" deme keyifleri de gitti.

Aslında ciddi bir durum;çünkü:
Bu insanlar Türkiyeyi bir kez daha rezil ettiler.Sonra çıkıp" biz mal satamıyoruz,turizm bölgesindeki esnaf iş yapamıyor."demesinler.
Türkiye ve turizm acenteleri de tanıtımlara boşuna o kadar bütçe ayırmasınlar.Böyle olaylar,ülkemizin ve insanımızın itibarını düşürüyor.Turist neden gelsin ki?

Adli makamlar bu kişilerden hesap sormalı.En başta esnafın orantısız güç kullanma durumu var.

Güldüm:
Yumruğu yiyip yere uzanan insandan sonra, iri yarı sakallı olan kişide birden boksör kesiliyor.Ayrıca keşke dışarda bu turistin birkaç boksör,tekvandocu arkadaşı olsaydı da bu insanlar şunu hatırlasaydı:"her kuşun eti yenmez."

Allahtan birileri adamı bıçaklamadı ya da silahla vurmadı.

Bu arada koreli bayan turistleri,Çinli sanıp saldıran cengaver,gözüpek (!) geçleri de unutmayalım.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Hybrid Hybrid Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 15, (%100)
Klasik Türkiye görüntüsü.. Her zamanki gibi delikanlılığa bok sürdürmeyen ama 1 adama 20 kişi saldırmaktan da geri durmayan esnaf zihniyeti.

Bu cümlende ki esnaf zihniyeti çok yanlış biz esnafız günlük dükkanımıza kaç çeşit insan giriyor dükkanımıza hepsi de iyi niyetli değil bütün rafı tek tek indirip daha sonra hiç teşekkür ederim zahmetine girmeden giden insanlar var zaten yoruluyorsun birde böyle birşey olunca adam ayar oluyor.

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Dükkan sahibi dışarıya direkt sopayla çıkıyor. Ne oldu, ne bitti, ne oluyor, bi bakayım, bi göreyim vs.. hiçbir şey yok. Adamın direkt sopaya gidiyor aklı.

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Adamın kafasına demirle vuruyor demiri fırlatıyor, ardından bir başkası kafasına var gücüyle sandalyeyi indiriyor diğeri sopayla koluna kafasına vurmaya devam ediyor. Adam ölürmüş, sudan bir sebepten beyni patlar falan hiç düşünen yok. Beyinler tamamen çökmüş insan olmaktan çıkmış. Bunların Türklükle delikanlılıkla uzaktan yakından kesinlikle alakaları yok. Bunların insanlıklada alakası yok. Bunlar her yerde olan ve bulundukları ülkeyi bulundukları şehri tüm dünyaya her anlamda rezil eden tipler. Ülkenin bu hale gelmesinin baş sorumlusuda bu zihniyettir.

Profesyonel SEO Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al