wmaraci reklam

Lg g2 kapandı açılmıyor ?

10 Mesajlar 20.452 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar gelimde bir tane lg g2 var kendiliğinden kapandı ve açılmıyor . DELTA Garanti düşmüş bu diyor. 450 TL talep ediyor. Ne yaptıysam düşmediğine inandıramadım. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu ? ve samsung servisi dışında telefonu tamir ettirebileceğim sağlam bir servis önerisi olan var mı ?

wmaraci
reklam

onurakts onurakts Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek S
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 1, (%0)
servis böyle ithalatçı kötü firma olunca telefon garantili de olsa pek bi işe yaramıyor sanırım garanti garanti harici başka biyere de yaptırsanız 300-400 lira ödettirirler sanırım farkeden bişey olcağını sanmıyorum 2-3 sene telefonculuk yaptım bende geçmiş olsun lg g2 turkcellden alınma telefonları şuan 500-600 arasında alıyolar zaten bu arada değer mi siz karar verin

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

onurakts adlı üyeden alıntı

servis böyle ithalatçı kötü firma olunca telefon garantili de olsa pek bi işe yaramıyor sanırım garanti garanti harici başka biyere de yaptırsanız 300-400 lira ödettirirler sanırım farkeden bişey olcağını sanmıyorum 2-3 sene telefonculuk yaptım bende geçmiş olsun lg g2 turkcellden alınma telefonları şuan 500-600 arasında alıyolar zaten bu arada değer mi siz karar verin

anladım . sağolun bende bilgisayar - notebook tamiri ile uğraşıyorum. Kendim yapmaya çalışacağım olursa olur olmazsa at gitsin. DELTA garanti böyle sıkıntı çıkarıyor herhalde genellikle.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Hiç mi ekran gelmiyor hocam?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

muhammedkrmn muhammedkrmn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
bilgisayara usb kablosu ile bağlayıp açmayı denedinizmi bendede böyle olmuştu huawei markasıydı usb ye bağladım açıldı.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Hiç mi ekran gelmiyor hocam?

Aynen hiç ekran gelmiyor. Cihaz öldü. Şarja takınca arkasında hafif ısınma oluyor.

Ek Olarak:

muhammmedkrmn adlı üyeden alıntı

bilgisayara usb kablosu ile bağlayıp açmayı denedinizmi bendede böyle olmuştu huawei markasıydı usb ye bağladım açıldı.

Bağlam şimdi. olmuyor ne yazık ki .

Ghostcastle Ghostcastle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 91 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
banada olmuştu ekran kilitlenmişti kapatma tuşuna basın 10 sn kadar beklemiştim düzelmişti.

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
Ben de de lg g2 var. Bir ara düşürdüm ekranını kırdım. Garanti kapsamına girmedi 500 TL verdim. Aradan 6 ay geçti baktım camı kalkıyor yavaş yavaş bu sefer garantiye gönderdim değiştirdiler. Ben Gaziantep servisine göndermiştim.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında aldığım g2 telefonum, 6.ayında masada önce resetleyip sonra kapandı. 6.ayını doldurmasına 1 gün kala servise gönderdikten sonra servis; orjinal olmayan yazılım yüklendi gerekçesiyle anakart değişimi uygundur deyip 700 tl fiyat istedi. Servis raporundan sonra kargo gönderim formuyla tüketici heyetine başvurup, ilk 6 aylık kapsamda olduğu için ücret iadesi ile başvurdum. Satın aldığım siteyle ve servisle de görüşme sağladım ama servis kabul etmedi, site de yapabileceğimiz bir şey yok şikayet edin dediler. Bende ettim :) 5. aydayım, sonuçlanmasına en az 7 ay falan var ama para iadesi alıcam. Şu an yine G2 aldım ve 1-2 aydır kullanıyorum.

Diyeceğim şu ki, hiç uğraşma servisle falan geç kalmadan şikayet et. Benimki de ithalatçı garantiliydi, uğraştırırlar.

iyi.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam bende LG g2 kullanıyorum onların arka kapakları acılıyor tanıdık bır telefoncu falan var ise ellerınde G2 bataryası varsa bır deneyın belkı batarya ölmüştür.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al