freelance iş ilanları

Ürtiker (Kurdeşen) Rahatsızlığı Geçirenler

16 Mesajlar 2.854 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Benim ablamda çok çekti bu hastalıktan hocam. Kaşıdığı yer bide kabarıyodu (tırnakla koluna çarşı yazmıştık :D) o denli kabarıyodu ve uyutmuyodu ilk gittiği doktorlar anlık geçiren haplar verdi ama bu haplarda uykusunu getiriyodu sonra test yaptılar ve alerjisi olan yiyecek listesi verdiler kesinlikle yemedi onları hapları içmeyede devam etti, yanlış hatırlamıyorsam 2 sene çekti bu hastalığı 2 sene sonra bi geçip bi gelemey basladı şuanda şükür hiç bir şeyi yok. Allah size de şifa versin inşallah

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Yasin Ergül adlı üyeden alıntı

Benim ablamda çok çekti bu hastalıktan hocam. Kaşıdığı yer bide kabarıyodu (tırnakla koluna çarşı yazmıştık :D) o denli kabarıyodu ve uyutmuyodu ilk gittiği doktorlar anlık geçiren haplar verdi ama bu haplarda uykusunu getiriyodu sonra test yaptılar ve alerjisi olan yiyecek listesi verdiler kesinlikle yemedi onları hapları içmeyede devam etti, yanlış hatırlamıyorsam 2 sene çekti bu hastalığı 2 sene sonra bi geçip bi gelemey basladı şuanda şükür hiç bir şeyi yok. Allah size de şifa versin inşallah

Allah razı olsun hocam ilk işim test yaptırmak olacak

dervis11 dervis11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 50 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
HocamHocam bende de vardı 2 sene önce cildiye crebros adında bir ilaç verdi onu kullanıyordum o biraz rahatlatiyordu sonra guatr testi yaptı cildiye haşamato guatr çıktı 2 senedir guatr ilacı ve crebrosu kullanıyorum Allaha şükür yok şimdi bir sıkıntı yok bence birde guatr testi yaptırın ailede falan varsa guatr sizde olma ihtimali de var.Allah şifa versin.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

dervis11 adlı üyeden alıntı

HocamHocam bende de vardı 2 sene önce cildiye crebros adında bir ilaç verdi onu kullanıyordum o biraz rahatlatiyordu sonra guatr testi yaptı cildiye haşamato guatr çıktı 2 senedir guatr ilacı ve crebrosu kullanıyorum Allaha şükür yok şimdi bir sıkıntı yok bence birde guatr testi yaptırın ailede falan varsa guatr sizde olma ihtimali de var.Allah şifa versin.

Haftaiçi testleri yaptıracağım bakacağım hocam inşAllah bulunur da kurtulurum
dervis11

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
Anlık tedavisiyle bu doktorların boşa zaman kaybetyirmesi. Daha ilk anda bu hastalıktan dolayı doktora giden kişiye alerji testi yapılması gerek. Deri hastalığı sonuçta kişiyi sosyal olarak da zor duruka sokabilir bazen. Insanların çok kolay psikolojik olarak yıpranabileceği bir hastalık olduğundan daha çok özen gösterilmesi gerekli

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

bjlkl adlı üyeden alıntı

Anlık tedavisiyle bu doktorların boşa zaman kaybetyirmesi. Daha ilk anda bu hastalıktan dolayı doktora giden kişiye alerji testi yapılması gerek. Deri hastalığı sonuçta kişiyi sosyal olarak da zor duruka sokabilir bazen. Insanların çok kolay psikolojik olarak yıpranabileceği bir hastalık olduğundan daha çok özen gösterilmesi gerekli

Aynen öyle hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al