Çok uzun süre olmadı fakat iki tane hosting ve domain aldım kendilerinden.
26 TL gibi komik bir rakamla aldığım hosting ve domain ikilisine bile en iyi şekilde destek verdikleri için teşekkür ederim, Şuanda aldığım hizmetten memnunum ..
Zaten siteye girdiğinizde Canlı Destek online ise siz birşey yazmadan irfan bey sizi Nasıl yardımcı olabilirim diye karşılıyor buda gördüğüm extra güzel özelliklerden birtanesi diğer şirketlere baktığımda çoğunda canlı destek yok olanlarda bile sıraya alındız bekleyin falan filan uzun işler..
Her bütçeye göre güzel hosting paketleri var ve cidden aldığım destekden memnunum
şöyle bir olay geçti başımdan site baya yavaştı yani sayfa yeniliyorum 15 saniyede site açılıyordu bunu kendilerine bildirdim ve 1 dakika içerisinde sitemi başka bir sunucuya veya resellere taşıdılar artık ne deniyorsa o konuda tam bir bilgim yok :) şuanda kendi siteleri biraz yavaş olsada sunucuları hızlı

Telefon numarasını arıyorsunuz sizi çok nazik bir şekilde karşılıyorlar hemen desteğinizi veriyorlar ...

Tekrardan Teşekkürler Anindahosting

Bu konuyu mutlaka okuyun: https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/reklam-degil-gercek-anindahosting-farki-274345.html#post1568864