wmaraci reklam
lidertakipci

Dmoz Dizine Ekleme.

32 Mesajlar 7.060 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bimedya Bimedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Reklam projeleri
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 18 / 37
  • Ticaret 40, (%95)

Antorium adlı üyeden alıntı

Rica ederim. Çamur atmak değil de ortada etik olmayan bazı durumların olduğu kanaatindeyim. Mesela, dediğiniz üzere %20 eklenir deyip, ücret alıp, sorunu karşı tarafa yüklemeniz etik değil bana göre. Sonuçta alacağınız ücret sitenin dizine eklenmesi ile doğru orantılı. Eklenme ihtimali düşük ve ya hiç olmayan bir site için ücret almayı doğru bulmuyorum.

.......

Hocam dediğim gibi, Dmoz sistemi için önemli bir kaç husus var. Onları yaptıgımızda onaylanma ihtimali mevcut. Ama 2 Aylık bir site gelirse karşıma şahsa eklenmesinin zor oldugunu başta zaten belirtiyorum..

wmaraci
reklam

Antorium Antorium Özel sektör Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Özel sektör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Bimedya adlı üyeden alıntı

Hocam dediğim gibi, Dmoz sistemi için önemli bir kaç husus var. Onları yaptıgımızda onaylanma ihtimali mevcut. Ama 2 Aylık bir site gelirse karşıma şahsa eklenmesinin zor oldugunu başta zaten belirtiyorum..

Hocam nedir bu hususlar, açıklar mısınız? Ben 15 günlük bloğum için başvurmuştum. Başvuru onaylandığında sitem sadece 1 aylıktı :)

• Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 18 / 37
  • Ticaret 40, (%95)

Antorium adlı üyeden alıntı

Hocam nedir bu hususlar, açıklar mısınız? Ben 15 günlük bloğum için başvurmuştum. Başvuru onaylandığında sitem sadece 1 aylıktı :)

Bunu söylemek etik olmaz değil mi. (:
Edit: Diğer sorularınızı pm yoluyla atarsanız sevinirim. Konu up'lanıyor.

orions orions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek web tasarım hobimdir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
İlk konuyu ben söledim konu açtım ve arkadasla pm ile görüştük dün 20 tl ye bana kaydetçeni söledi bu gün zamlanmış iyi konu açmışım fikir veren bu arada benim sitede bedavaya gelcek gibi :)

açtığım konu linki : http://wmaraci.com/forum/dizinler/sitemi-dmoz-a-ekleyene-ucret-odeyecegim-20881.html

Çalışıyorsa .!! Tamir etmeye uğraşma....
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 18 / 37
  • Ticaret 40, (%95)

orions adlı üyeden alıntı

İlk konuyu ben söledim konu açtım ve arkadasla pm ile görüştük dün 20 tl ye bana kaydetçeni söledi bu gün zamlanmış iyi konu açmışım fikir veren bu arada benim sitede bedavaya gelcek gibi :)

açtığım konu linki : http://wmaraci.com/forum/dizinler/sitemi-dmoz-a-ekleyene-ucret-odeyecegim-20881.html

Ödeme iadesi 20 lirada yok.. Buradada aynı hesap, eklenmediği taktirde para iadesi yoktu. Sorunlarınızı pm yoluyla iletirseniz daha memnun olucam konuyu dolduruyorsunuz.

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
pm mm bilmem tel firma bilgileri vs vs para yoldan toplanmıyor garantin ne eklenmesse malum eklenmeyecek bazı siteler o zaman iade varmı dicez yok denecek Garanti ver 30 değil 50 al baska bi şey demiyorum herkes bi emekle para kazanıyor hem işi olmayacak hem parası yanacak olmaz ... Dimi...
Yazmakta

kişi bu mesajı beğendi.

Yazmakta Yazmakta Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 39 / 82
  • Ticaret 23, (%100)
Eklenmediğinde paranın tümünün iade edilmesi gerekiyor.
Yapamadığınız bir iş için para almak nekadar "ETİK" ?

• Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 18 / 37
  • Ticaret 40, (%95)
Yahu görende size silah zoruyla satıyorum sanacak (: Konuya belirtmişim herşeyi, kabul ediyorsanız alırsınız, etmiyorsanız fikrinizi kendinize saklar cevap yazmadan uzaklaşırsınız. Nedir bu. Abi açmışım tezgahı satış yapıyorum, bu 1 liralık kolayı 2 liraya satan mağaza gibi bişey, niye bu kadar uğraşıyorsunuz anlamış değilim.

Antorium Antorium Özel sektör Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Özel sektör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bimedya, yaptığınız ticaret, açtığınız tezgah ticari kurallara pek uymuyor. Neden?

1. Bir alışverişte memnun kalınmayan ya da arızalı ve sonuç vermeyen ürünü satıcıya iade ettiğinizde fatura toplamının % bilmem kaçını mı iade alıyorsunuz? Ücretin tamamı iade edilir ya da takasa gidilir.

2. Dmoza başvuru yapmanın size özel tarafı nedir? Dmoza nasıl başvuru yapılacağı zaten belli. Sizi özel kılan şey nedir? Yani sizi neden tercih edelim?

3. Bazı esnaflar vardır ki, bir çuval pirinç düşünün. Siyah ve bozuk pirinç tanelerini çuvalın altına saklar ve üstünden satar. Siz aynı bu esnaflar gibisiniz. İsteyen alır ben böyle iş yapıyorum deyip yorumlara da tepki gösterirseniz bu iş olmaz.

Dmoza başvurmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Hiç bir şekilde ücret almam. Bu iş o kadar basit ki ticareti yapılacak boyutta değil!
orions Yazmakta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Silah zoru değil Dmoz zoru kaydedemiyoruz ya!!!! olay bu 10 dakkalık işe 30 tl güzel valla ...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al