caneraltinel adlı üyeden alıntı

xss açığı en kısa sürede kapatılcaktır. Genel bir güvenlik taramısıda yapacağım.

aslında ilk sürümünde üye olmak şart değildi. hizmet numarası ile takip edilebiliyordu. Beta olarak mobile olarak yönlendirdim şuanki tasarım kodlar vs mobil için tasarlanmıştı. Çok fazla soruları takip edemiyoruz kodumu saklıcaz vs. gibi şikayet aldım. Kullanıcı sistemi getirerek soruların takibini kolaylaştırdım. Üyelikde sadece kullanıcı adı email şifre istiyor email istemesinin sebebi şifremi unuttum olayı yapılcak.

Ek Olarak:

Aynen öyle. Mesela kullanıcının özel bir sorusu var ve kimsenin bilmesini istemiyor. diğer platformlarda anonim olarak soruyorsun ama herkes sorunu görüyor belki orda özel birinden bahsettin? o zaman az çok kim olduğun anlaşılır. bu sitede kimsenin kimseden haberi yok tamamen anonim.

iyide adama sorarlar senin özelliğin ne sen nniye göresin o zaman özel soruyu :D 2 kişi arasında geçecek olan bir iletişim bu tutması mümkün değil bence. birisi soru soruyor ve karşıdaki cevaplıyor ama sadece 2 kişi arasında :D