Arkadaşlar aslında satmak için değil kendim için hazırladığım bir tema.
Genel olarak adsense reklamlarını istediğim bölgelerde gösterebilmek adına Tema özellikleri paneli (OptionTree Framework) de kodladım.

Açıkcası hoşuma gitti. Satmaya karar verdim. Ufak tefek değişiklikler yapabilirim yani iyileştirme adına. (Örneğin adsense reklam yerlerini arttırabilirim isteğe göre.)

Düşünceleriniz de önemli benim için. (Sürekli güncelleştirmeyi düşünüyorum.)

Özellikleri kısaca yazmak gerekirse:

- Responsive
- Bootstrap 3.3.5
- Tema için yüklenmesi gereken eklentiler (WP-PostViews isteğe göre Menu Icons)
- Diğer herşey temaya gömülüdür arkadaşlar. Fazla kasmaması adına çok fazla js eklenti falan kullanılmamıştır.
- Tema özellikleri paneli OptionTree 2.5.5`dir ve eklenti kurulumuna gerek yoktur. Direk tema içerisinde gömülü olarak yüklenecektir.
- Kurulum için bir kereye mahsus destek verebilirim (Dökümantasyon hazırlıyorum).

Adsense Reklam yerleştirebileceğiniz alanlar.

- Adsense 1 logo sağ tarafı 728x90
- Adsense 2 Slider sonrası istediğiniz boyutta.
- Adsense 3 makale içi sola dayalı dikdörtken veya dikey.
- Adsense 4 Makale içi istediğiniz paragraftan sonra.
- Adsense 5 galeri sayfasında fotoğraf üstünde. Fotoğraflara tıklayarak ilerleme.
- Adsense 6 galeri sayfasında fotoğraf altında.
- Adsense 7 Kategori sayfasında istediğiniz makaleden sonra veya önce.
- Adsense 8 ana sayfada istediğiniz makaleden önce veya sonra.
- Bir de bileşenler kısmında isteğe göre.

Not: Grafik tasarımcı değilim arkadaşlar. Tema yaptırmak isteyenler için pm`dan konuşabiliriz.

Satış Fiyatı: 50 TL

DEMO

Yönetim paneli için:

Reklamlar

Genel Ayarlar

Slider

Footer

Güncelleme yapıldı:

- Sosyal medyada paylaş butonları eklendi. Paylaş butonu makale sonunda, galeri fotoğrafı sonunda, sayfaların sonunda gösterilecek şekilde düzenlendi.
- Yönetim panelinden sosyal medyada paylaş butonu kontrolu eklendi. (on/off - gösterilsin veya gösterilmesin.)
- Makaleler listelenirken sadece başlık kısmına değil, direk tüm div`e link eklendi. Yani ister makale başlığına, ister görsele, isterseniz de özete tıklayınca link çalışacak şekilde ayarlandı. (Eskiden sadece başlığa tıklayınca link çalışıyordu.)
- Font Awesome entegre edildi.