SerkanA adlı üyeden alıntı

Domain oyunu andırmıyor kötü bir seçim olmuş temada biraz daha açık renkli olmalı ki çoğu büyük oyun forumuna bakın rengarenk . Başlangıçta bunlara ayar çekin bence

Moba kelimesinin açılımı "Multiplayer Online Battle Arena". En çok oynanan oyun türlerinden biridir. League of Legends gibi oyunlar Moba içine girer. Oynayan kişiler de bilir bunun ne olduğunu. Nova ise aklıma geldiği için başına kondurdum hoş durdu bizce. Basit olsun istemedim zaten gerek de yok, akılda kalıcı bir domain. Forum kategorilerini açtığımız zaman daha hoş görünecek tema merak etmeyin.

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Hemen satmanı söylemekten başka hiç bir şey öneremem. Oyun sektöründe yükselmek çok çok çok zor.

Eğer benim bütçem var süreklireklam yaparım falan diyorsan ona bişey diyemem. Google'da 3 sayfaya girdiğinde şükret.
2 sene boşa emek.

Bu yükselmek çok zor muhabbetini yapmayın artık lütfen. Eminim başka bir konuda da "sen neyde bilgiliysen, neyle uğraşırım dersen onu yap" demişsinizdir. Ben vbulletin konusunda bilgisiz olmama rağmen günlerce uğraşıp bikaç şey düzeltmeye çalışmışım, sizin tek öneriniz siteyi kapatmam yönünde.

Ayrıca ilk yıl sitenin geliri neyse reklam gideri de o olur hocam.