cagdastakis adlı üyeden alıntı

görünürde sorun yok ama bi de telefonda nasıl gözükür bu tema onu düşün bence. oyun teması çok iyi bu arada. themeforest a koyalım gel sen kodla parayı kırışalım diyosan ben varım. :D

blog temasını koda döküyorum mobil uyumlu olarak düşünüyorum suanlık öyle gidiyor güzel gözükeceğini umuyorum :)
Bu bitince onu kodluyacagım fakat dolarlarla pek işim olmaz wmaracında 3 5 kişiye satmak tercihim olur öz olsun bizim olsun :D themeforest a bende koyabilirim sanırım çok zor birşey olmaması gerek onaylamaları gerekiyor bi diye biliyorum :)

teşekkürler

fenomeno adlı üyeden alıntı

İlk temayı kodlarsan pm at :D

oyun tasarımından bahsediyorsan 1 hafta sonraya ancak pm gönderirim :)

Ek Olarak:

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Herkes ilk tasarımı çok beğenmiş. Ben de beğendiğimi söyleyebilirim. Fakat bu fotoda bizi yanıltan bir şeye de dikkat çekmek isterim: 'Fotoğraflar'

Her ne kadar wp de thumbnails vs. eklentileri olsa da tam verim almak zor oluyor. Ana sayfada çok farklı boyutta farklı resim alanları mevcut. Bunlara cuk diye oturan resimlerle güzel duruyor şu an fakat tam oturmazsa bu kadar da güzel durmayacaktır.

Umarım derdimi tam olarak anlatabilmişimdir.

Anladım tabiki onun için 2 farklı düşüncem var

ilk olarak kendim kullanırsam wp panelden konu kısmından resimleri kod ile o boyuta getirmek veya fw veya paint gibi programlarla boyutu küçültüp eklemek.

ikinci olarak yapabilirsem anasayfada 10 konu (resim varsa) her birini boyutlandırmak ve 10 konu bittiginde diger sayfalandırmada devam etmek sanırım mümkün fakat php gerekiyor arastırıcam bu konuyu hocam