lostyazilim

Büyük bir oyun forumu projesine editör/moderatör aranıyor!

4 Mesajlar 427 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Arkadaşlar herkese merhaba :),

Bir projemizi gerçekleştirme aşamasındayız ve desteğe ihtiyacımız var. League of Legends videoları çeken bir youtuber ile anlaşma yaptık. İsim vermeyeceğim 60k abonesi var ve sevilen, tanınan birisi. Her videosunda bizim forumumuzu tanıtacak ve forumda aktif şekilde içerik paylaşımı yapacak.

Reklamı verdiğimiz zaman günlük 5-10k arası ziyaretçi ve birçok üye foruma giriş yapacak. Tabi önce forumu içerikle doldurmamız gerekiyor. Sıkı çalışıp 1-2 hafta sonra reklamımıza başlayacağız. İlk ay binlerce üye olacak ve moderatörlere, konu açacak kişilere ihtiyacımız var. Ücreti duruma göre ayarlayacağız. Çok hızlı yükselecek forum, emeğinizin karşılığını alacaksınız.

Türkçeyi düzgün kullanan, sabırlı, saygılı, samimi arkadaşlar arıyorum. Yaş farketmez bu özellikler olduğu sürece :)

Site adresi: Novamoba.com
İçerik ağırlıklı olarak online oyunlardır.

Multi konu: http://www.***.net/showthread.php?p=1070816222#post1070816222

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Oyunlardan pek anlamam ama forumun işleyişi, Türkçe'nin kullanımı, kural dışı kullanımlara ve gereksiz reklamlara karşı müdahale etmek adına yöneticilik yapabilirim.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Oyunlardan pek anlamam ama forumun işleyişi, Türkçe'nin kullanımı, kural dışı kullanımlara ve gereksiz reklamlara karşı müdahale etmek adına yöneticilik yapabilirim.

Şuanlık sadece forumun yükselmesine katkıda sağlayacak ekip arıyoruz, reklama başlandığında birçok kişi yönetici olmak isteyecektir zaten. Size uygun bir kategori varsa moderatör yapalım orayla ilgilenin ? Performansa göre dediğim gibi reklam geliri paylaştıracağım durumlar el verirse :)

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Şuanlık sadece forumun yükselmesine katkıda sağlayacak ekip arıyoruz, reklama başlandığında birçok kişi yönetici olmak isteyecektir zaten. Size uygun bir kategori varsa moderatör yapalım orayla ilgilenin ? Performansa göre dediğim gibi reklam geliri paylaştıracağım durumlar el verirse :)

Siz beni tamamen yanlış anlamışsınız sanırım ya da ben anlatamadım :) Ben reklam geliri vs. ücret falan istediğimi söylemedim. Sadece yukarıdaki yazdığım şeylere dair forumda yetkili olabilirim isterseniz dedim.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al