lostyazilim

Blogcu bir bayana şiddet uygulanıyor!

51 Mesajlar 7.039 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Arkadaşlar Kübra Yılmaz'ı bilenler bilir çok eskilerden beri blog yazan ve şahsen bana da çok faydası dokunmuş birisi. Yakın zamanda Almanya'dan Türkiye'ye yerleşmiş ve maalesef pek çok Türk kadını gibi kendini erkek zanneden zibidinin birinden ağır şiddet görmüş. Bugün ekşi'de görür görmez buraya da eklemek istedim. Alanya'da yaşayan veya hukuki süreçlerden anlayan birisi varsa yardımcı olursa gerçekten çok makbule geçecek. Bloguna yazdığı yazıyı aynen buraya da ekliyorum.

Merhaba herkese, maalesef sesimi duyurabilmek için, başımdan geçen olayı ve hâlâ bir çözüm bulmaya çalıştığım bir derdimi, burada sosyal medyada yayımlamak zorunda kaldım. Bana yardım edeceğinizi biliyorum, şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca bu yazıyı buraya yazmamın bir ikinci nedeni ise, eğer bugün evden dışarı markete giderken, sokakta öldürülürsem ya da yine darp edilirsem ve eve gelemeden, morga gidersem, beni öldüren katilimi bilin, çünkü defalarca gittiğim Jandarma karakolu beni ciddiye almadı ve bana yardım etmedi.

Günlerdir evden dışarı çıkamıyorum, çok korkuyorum ve canım yanıyor. Geçen hafta, apartmanımın önünde darp edildim. Jandarma hiçbir şey yapmadı. Kamera kayıtlarını almalarını istedim ama almadılar. Beni darp eden adamı nezarethaneye koymadılar ve hatta ifadesini bile almadılar. Mahkemeye bile çıkmadı. Bana aylardır yaptığı tüm kötülüklerin hesabını vermedi.

Benim ismim Kübra Yılmaz, 22 yaşındayım ve Alanya'da yalnız yaşıyorum. Ailem yurtdışında, ben burada açıköğretimde okuyorum. Geçen sene 2014'de tanıştığım Serdar Danacı, benim eski erkek arkadaşım. Kendisinden ayrılmama rağmen benim peşimi bırakmıyor. Beni dışarıda darp ediyor, hakaretler ve tehditler ediyor, evime zorla giriyor, beni rehin alıyor evimde, taciz ediyor, telefonumu ve paramı çalıyor, kapıyı açmadığım için, kapımın önüne işeyip gidiyor. Artık tahammül edemiyorum hiçbir şeye. Jandarma bana yardım etmiyor. Serdar Danacı denetim serbestlikte olduğu için ve haftanın birkaç günü karakola gidip imza attığı için, oradaki komutanları tanıdığı için, ona kimse bir şey demiyor.

Adliyeye bile korkudan gidemiyorum şimdi evimden çıkıp, çünkü sürekli dışarıda beni bekliyor.

http://www.kubray.com/2015/09/alanyada-kadina-iskence.html

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
az önce mail attım inşallah gereken yapılır ve ceza evine girer
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

FiratAndic FiratAndic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Pc Services
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 51 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
ALLAH yardimci olsun ne insanlar varya erkek olduğuma utaniyorum bazen.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
İsa bey bayan gerekli birime gitsin tekrardan ordaki görevli arkadaşların sadece isim ve soy ismini öğrensin bana burdan kişileri pm atınız. Birde en yakın savcılıga gitsin adam hakkında can güvenliğimi tehtit ediyor diye dilekçe versin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

İsa bey bayan gerekli birime gitsin tekrardan ordaki görevli arkadaşların sadece isim ve soy ismini öğrensin bana burdan kişileri pm atınız. Birde en yakın savcılıga gitsin adam hakkında can güvenliğimi tehtit ediyor diye dilekçe versin.

Hocam evden cikamiyormus kizcagiz. Taksi cagirip adliyeye git dedim denemis ama adam nasil olmussa bulup indirmis aractan ordada dovmus. Hatta ayaklari felan parcalanmis suruklenmekten. Ben de ne diyecegimi sasirdim. Polis arkadas bir sekilde gitsin rapor alsin dedi darp olduguna dair o cok onemliymis.
Baska ne yapabiliriz?

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Hocam evden cikamiyormus kizcagiz. Taksi cagirip adliyeye git dedim denemis ama adam nasil olmussa bulup indirmis aractan ordada dovmus. Hatta ayaklari felan parcalanmis suruklenmekten. Ben de ne diyecegimi sasirdim. Polis arkadas bir sekilde gitsin rapor alsin dedi darp olduguna dair o cok onemliymis.
Baska ne yapabiliriz?

Parası varsa önce eve özel doktor çagırsın onun teşviğiyle darp raporu alsın önce polise sonra adliyeye gitsin. Kamera görüntüleri varsa özellikle sesli kayıt tehtit ettiğine dair. Bu sayede adamın cezası 1.5 yıldan başlar indirimsiz. Ayrıca yok bunlarda olmuyorsa artık diyecek bir şey bulamayıp Almanyaya tekrar dönsün malumunuz gelişmiş ülkelerde böyle şeyler olmaz.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Ustad disari ciksin kapi onune cikmadan once 155 i arasin 5 dakka sonra falan ciksin .

Adam kapida bekliyorsa dalarsa hanimefendiye polis bide gelirse suc ustu kadin bide sikayetci oldumu :))

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Parası varsa önce eve özel doktor çagırsın onun teşviğiyle darp raporu alsın önce polise sonra adliyeye gitsin. Kamera görüntüleri varsa özellikle sesli kayıt tehtit ettiğine dair. Bu sayede adamın cezası 1.5 yıldan başlar indirimsiz. Ayrıca yok bunlarda olmuyorsa artık diyecek bir şey bulamayıp Almanyaya tekrar dönsün malumunuz gelişmiş ülkelerde böyle şeyler olmaz.

2 tane hastaneden rapor almis. 155 bolgemiz degil demis 156 ilgilenmemis. Adliyeye gidemiyor. Oldurseler kimse umursamayacak. Sokayim boyle duzene. Bu kadar adamiz bir sey yapamayacaksak yasamayalim biz.
Adresi yazsin bizzat polisi arayacagim.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
sen tanımadığın etmediğin hapse girmiş, uyuşturucu kullanan, ailesini bile tanımadığın hakkında hiçbir bilgin olmayan birini evine alıyorsun, hayatına sokuyorsun sonra vay efendim dayak attı diyorsun.

ilk yazıyı martta yazmış sanki alanyaya çivilenmedinya git başka yerde yaşa. ailen yok tanıdığın yok.
KARAHAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Haklısın kardeş yorumsuz

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al