wmaraci reklam

Hesabım açıldı yazıyor ama açılmadı.

10 Mesajlar 1.645 Okunma
smmexpress

cagdas cagdas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 25 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
AdSense'e Hoş Geldiniz!

Artık yeni AdSense hesabınıza ve sitenize reklamlar yerleştirmek için ihtiyacınız olan AdSense koduna erişebilirsiniz. Hesabınızı etkinleştirmek ve AdSense'i kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulayın. Ya da yeni bir AdSense yayıncısı olarak tüm bilmeniz gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenmek için ******************** adresindeki Yeni Başlayanlar Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Başvurunuzun kısmi incelemesini tamamladık. Sitenize AdSense kodunu yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Mümkün olan en hızlı şekilde Google AdSense'i kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için, sitenize AdSense kodunu yerleştirmenizden sonra daha ayrıntılı bir inceleme yapacağız. Dört (4) gün iş günü içinde size tamamen onaylanma veya reddedilme durumunuzu bildireceğiz.

Başlangıçta canlı reklamlar yerine, web sayfanızın arka planıyla uyumlu reklam birimi kutusu şeklinde boş reklamlar göreceğinizi lütfen unutmayın. Bunun nedeni, hesabınızın incelenmeye devam ediyor olmasıdır. Siz AdSense kodunu sitenize yerleştirene ve bize reklam isteklerinde bulunana kadar başvurunuzu incelemeyi tamamlayamayız. Tamamen onaylanmanızdan sonra size e-postayla haber vereceğiz ve sitenizde canlı reklamları görmeye başlayacaksınız. Kazanç elde etmeye başlamak için başka bir şey yapmanız gerekmez.

Onaydan sonra bile tüm hesapları politikalarımızla uyumlulukları açısından düzenli olarak incelemekteyiz. Herhangi bir ihlal saptanması durumunda, hesabınız onaylanmayabilir veya sayfalarınıza reklam sunumu durdurulabilir. Herhangi bir noktada reklamları görememeye başlarsanız, AdSense hesabınızda oturum açarak gösteriliyor olabilecek mesajları incelemenizi öneririz.

1. ADIM: Hesabınıza erişin.

*************** adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresini ve şifreyi kullanarak oturum açın. Şifrenizi unuttuysanız, ************************** adresini ziyaret edin. Ayrıca lütfen hesabınızdaki iletişim bilgilerinin geçerli olduğundan emin olun.

2. ADIM: Bir AdSense reklam birimi oluşturun.

"Reklamlarım" sekmesine gidin, seçilen ürünün "İçerik" olduğunu onaylayın ve "Yeni reklam birimi"ni tıklayın.

3. ADIM: Sayfalarınızda AdSense reklamları görüntüleyin.

Siz reklam biriminizi oluşturduktan sonra, (onayın ardından) reklam gösterebilmeniz için size web sitenizin HTML kaynağına yapıştırılacak reklam kodunu veririz. Kodu sayfalarınıza eklemeyle ilgili yardım için ******************************************** adresindeki Kod Uygulama Kılavuzumuzu inceleyebilirsiniz. Sayfalarınızın HTML kaynağını düzenlemek üzere erişim hakkınız yoksa, lütfen web yöneticinizle veya size barındırma hizmeti veren şirketle bağlantı kurun.

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Reklamlar görünmeye başladıktan sonra, test etmek amacıyla bile olsa lütfen kendi reklamlarınızı tıklamayın. Kendi reklamlarınızı tıklamak AdSense program politikalarına (************************************) aykırıdır.

* AdSense kodunu, program politikalarımıza uygun yeni bir sayfa veya siteye istediğiniz zaman ekleyebilirisiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra bize haber vermeniz veya yeni bir hesap için başvurmanız gerekmez. Tamamen onaylanmanızdan sonra, kodu istediğiniz kadar çok sayfanıza ekleyebilirsiniz. Reklam kodunu eklediğiniz tüm sayfaların tarayıcımız tarafından erişebilir olduğundan emin olun. Ayrıntılı bilgi edinmek için ******************************* adresini ziyaret edin.

Başka sorularınız mı var? ******************************** adresindeki Yardım Merkezimizde veya ******************************* adresindeki AdSense blogunda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sorularınızı *************************************************** adresindeki AdSense Yardım Forumu'na da gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

6 Gün oldu

wmaraci
reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
9 gün oldu hala 2.adımdayım.

ozergul.net/com

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam benim adsensede şöyle yazıyor

• Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 25 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Hocam benim adsensede şöyle yazıyor

Aynısı bendede var 6 gündür yazıyor

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

cagdas adlı üyeden alıntı

Aynısı bendede var 6 gündür yazıyor

Benim 3 ay olmuştur herhalde :D

• Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 25 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Benim 3 ay olmuştur herhalde :D

Desene işimiz yaş :D

beyanet beyanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 24 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Selam arkadaşlar, bu beklemeden sonra eğer sitenizin içeriği Google tarafından özgün bulunur ve reklam ilişkisi kurulabilecek içeriğe sahip olduğunu düşünürse onaylıyor. Bu süreç bazen haftalar alabiliyor. Sonuç da çok detaylı sebep göstermeden reddettiği de oluyor maalesef:(

• Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

beyanet adlı üyeden alıntı

Selam arkadaşlar, bu beklemeden sonra eğer sitenizin içeriği Google tarafından özgün bulunur ve reklam ilişkisi kurulabilecek içeriğe sahip olduğunu düşünürse onaylıyor. Bu süreç bazen haftalar alabiliyor. Sonuç da çok detaylı sebep göstermeden reddettiği de oluyor maalesef:(

Hocam sana 3 ay diyorum :D reddedicekse etsin çokta umrumda sanki :D kendini tek lider zannediyo ama yanılıyo.Lincut kullanırım,ondan daha iyi kazandırıyo :D

beyanet beyanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 24 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam sana 3 ay diyorum :D reddedicekse etsin çokta umrumda sanki :D kendini tek lider zannediyo ama yanılıyo.Lincut kullanırım,ondan daha iyi kazandırıyo :D

Bana kalırsa sen onları reddet, kapat hesabını. Ben öyle yaptım mesela.

• Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 25 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
gitigidiyor reklamlarına başvurdum dün bakalım ne sonuç gelecek

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al