muhdelibas adlı üyeden alıntı

Hayır renkler güzel de, tablo başlarındaki gölgeler gereksiz olmuş sanki, eski moda forumlar gibi. Biraz modern, özenilmiş birşey olsa daha çekici olur. Her yönden simetriye dikkat etmek lazım, postbit te eski moda, bi çekiciliği yok. 10 yıl önce bu tarz forumlar ilgimi çekerdi benim :) yazı tipinden tutun pixel orantılarına kadar düzelse iyi olur. Türkçelerdeki hatalarda düzeltilmeli, yetkileriniz kısmında mesela üstte ingilizce kelimeler var. Her yer didik didik titizlikle düzeltilmeli. WM Aracını bu konuda çok başarılı buluyorum mesela, wmaracının tasarımıyla uğraşan kişi muhtemelen benim kafadan, simetri hastası :D .. ama sonuçta = kalite.

Ya da dediklerimi pek dikkate alma benim takıntım var heralde

Yok ya daha bitmedi forumun işleri postbiti yeni yaptım, bir wmaracı olamayız tabi. Başlangıç için yeterli diye düşündük dediğim gibi gelire göre sil baştan tasarlarız tekrar. Aklımda bir tema var 4.2.x onu düşünüyorum ama masraf yapamıyoruz para yok :) Sponsorumuz olsa iyi olurdu. Forum istatistiklerini de yeni ekledim simetri bozulduysa o bozmuştur :D Yazı büyüklükleri vs onlar kolay işler son rötuşlarda hallederiz.

Zaten rakiplere baktığımda çok daha sade, daha doğrusu dandik şeyler kullanmışlar.