wmaraci reklam
lidertakipci

Edit.

58 Mesajlar 6.740 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
https://www.facebook.com/erdoganiphone?fref=ts

bence olay bu

wmaraci
reklam

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

odgonen adlı üyeden alıntı

bu toprakda vatan sevgisi olan her evlat kendim dahil savaşa hazırdır. benimde yakınlarım doğu'da fakat hiç karşılık verme yasağı gibi bir rivayet duymadım. ülkedeki sürü psikoloji kusura bakmayın ama ciddi bir şekilde cevaplıyorum iktidar zihnetinden daha çok muhalafet zihniyetine yoğunlaştı. vatan ve cumhuriyet adına bir çok organizasyonlarda yer aldım. sivil örgütler dahil. bulunduğum il'de TGB'nin kurucusularındanım. fakat gün geçtikçe anladımki asıl amerikan asıl avrupanın kuklasının muhalafet olduğunu. ülkede dolar artış sebebi muhalafettir. arkadaşın evlatlarımız savaşa hazır sözünü düz mantıkla anlamak istediğiniz için ona göre yorum yapıyorsunuz. fakat söz konusu muhalafet olunca herşeyi işinize gelince mecazına çekebiliyorsunuz.

ekonomiye gelirsek. dolar'ın 3 lira olduğu halde ekonomimiz ukrayna piyasasına dönüşmediği için iktidara teşekkür etmeniz lazım. doların 3 olduğu halde ülkede rüşvet dönmüyorsa iktidara teşekkür etmeniz lazım. ülkemizde herhangi bir turisti durduk yere pasaport kontrolü(her ne kadar evraklarınız tam olsada! ) evraklarınız eksik diyip arka sokaklara çekilmeyip rüşvet alınmıyorsa ülkenin itibarı düşmüyorsa yine iktidara teşekkür etmeniz lazım. şehit veriyoruz haklısınız.. allah mekanlarını cennet eylesin. günde kaç bin ıraklı,suriyeli deniz yoluyla avrupaya gitmek isterken ölüyor biliyormusunuz? şuanki orta doğu siyasetinde her ne kadar sevmesenizde vatan birliğini düşünüyorsanız en güçlü partiyi desteklemek zorundasınız. desteklemediğiniz sürece vatan sevgisinden bahsetmeyin. örnek ırak, örnek suriye. onlarca suriyeli arkadaşımından neden 1 tanesi esad yanlısı değil? arap baharı dönemi amerikanın,avrupanın veya israilin petrol yataklarını nasıl sömürürüz projesenin ilk aşamasıydı. aynısı ülkemizde geziparkı olayları olarak uygulandı. (evet petrolümüz yok ama orta doğunun en hızlı gelişen bir ülkesinin gidişatını durdurmak amacıyla) başarılı oldularmı? evet olacaklar..
çünkü şuanki muhalefet herşeye karşı. anarşizmi benimsemiş bir muhafeletimiz varken elbette başarılı olacak. a olayı protesto, b olayı protesto, c olayı protesto her protesto olduğunda niyeyse insanların neyi protesto ettiğinden daha çok sendikaları, muhalefet partilerinin bayraklarını ıvırı zıvırı görüyoruz.

sonra gelip buraya o kadar kolay yazıyorsunuz ki bi gün düştüğüm duruma düşerseniz diye. yahu yalvarıyorum düştünüz duruma gerçekten üzülüyorsanız muhalafet anarşizm'den vazgeçin. güçlü bir halkın güçlü bir lideri olduğu sürece bunları yaşamayız. istesenizde istemesenizde şuanki en güçlü parti yeniden iktidar olacaktır.

affınıza sığınarak ekleme yapıyorum. ülkemizi bizim muhalefetimizin ağzından değil diğer ülkelerin muhalefetinin Türkiye hakkında yorumlarınıda dinleyin. Rusya parlementosu Türkiye yüzünden kaç defa karıştı. onlar bize elektrik satabilirlerken santral inşaat ettirdik. ve daha fazlalarını. satın alan değil defalarca üreten olduk. ve olmaya devam ederken ülkemizde güçlü fakat sizin AKP yanlısına dediğiniz koyun sözünü muhalefet benimsemiz durumda. AKP'nin yaptığı politakaların hepsine karşı olmanız Muhalefetin koyun olduğununda en büyük kanıtıdır. nasıl göremiyorsunuz nasıl anlamıyorsunuz bende gerçekten bunu anlamıyorum.

En önemlisi Asya'nın en büyük Türk ırkçısı jirinovski putin gibi bi lideri eleştirirken.
https://www.youtube.com/watch?v=FpH78ycYz6o

Yabancı güçler bunu istemedikleri için Ortadoğuda mezhep savaşı çıkarmaya çalışıyorlar. Sizce sadece petrol içinmi bu savaşlar?

Vatan savunması değilde Saray savunması için şehit verdiğimizi hatırlatır bu konu hakkında herhangi bir vatan millet sevgisi adı altında duygu sömürüsü yapmayın !

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/272593/Fener_e_yok_Bilal_e_bedava.html

Bu sadece bir örnek , çok daha fazlası var.

Rüşvet mi :) Siz geçmişi çok çabuk unutuyorsunuz belliki , bakanlarınız tarladan domates çaldıgı için bu duruma gelmedi.

Suçlanan bakanlar yargılansınlar mı? ;

Görüyorsunuz hırsızlara karşı AKP'nin tavrını.
Sizin geçmişinizden günümüze her işinizde bu gibi şeylerin oldugunu biliyoruz , milleti tavrını da hayırlısıyla gelecek seçimler de daha net algılayabilirsiniz.

Daha fazla yazmak istemiyorum , özel mesaj yolu ile konuşabiliriz , polemiğin uzatılacak bir tarafı yok.
RunAway anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
Türk parası değer kaybediyor adam gelmiş seviniyor.Anlamadım gitti !

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

Bu adamın "yolsuzluk yaptığını" nasıl kabullenmiyorsunuz anlamış değilim

Kanıtınız varsa ortaya koyun inanalım belediye başkanı 9 tane rezidans alır ve bunlar kanıtlanır herkes emek işte bu der bu adamın oğlu fabrika işletir ki kaç senelik fabrika bunun malı artınca yolsuzluk ha varsa elinizde belge koyun ortaya inanalım
odgonen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
oturmuş doların düşmesini bekliyorum projemi hayata geçireytim diye rte anasını ağlattı ülkenin

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

mexev9 adlı üyeden alıntı

Türk parası değer kaybediyor adam gelmiş seviniyor.Anlamadım gitti !

Adam Türk mü ki? Hakkında bölümünde İsrail, imzasında siyonist yazıyor. 2016'da Filistin savaşı olacağından bahsediyor. Ne bekliyorsunuz ki? :)
mexev9

kişi bu mesajı beğendi.

haliltas63 haliltas63 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)
Wm araçı gibi bir forumda bile siyaset yapıyorusunuz ya helal olsun herkes yapmışken bende yapayım. :D Cehalet Halk Partisi bü ülke için ne yaptı.Mehep ne yaptı bü ülke için Akep laf atıyorlar neyimiş Din kullanıyor önce siz kendinize bakın Cehep atatürk kullanarak oy topladı mehep ise insanların milleyetçi duygular kulanarak oy topladı 90ların sonun ve 2000 lerin başın ne tez unutunuz ülke batmıştı RTE olmasaydı şuanki halimiz komuş ülkelerde hiç bir fark yoktur Biz 1 sırada 5 kişi oturduğumuz sırfı yerde oturmamak için koşa koşa sınıfa gidiyorduk, Ben parknın ne olduğu, çim ne olduğun, yolun ne olduğu akepden sora öğrendim Eskidin hastalarde parası olmadığı için rehin alınan insanların, okulu kitaplar bile parayala satılıyordu bunlar ne tez unutusunuz Benim tek liderim var HZ MUHAMMED (SAV) Benim tek bir başkanım var Oda RTE

iqexpert iqexpert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yüksek müsadenizle bende birkaç fikir beyan etmek istiyorum.

Ben İngiltere'de büyüdüm, orada doğdum büyüdüm ve liseyi bitirdim. Her yurtdışında doğan bir türk gibi bende vatan hasreti ile sürekli gazlandım ve doğal olarak yurtdışında doğmuş sadece yazları Türkiye'ye giden müthiş bir milliyetçi oldum :D

Yazları gelsinde Türkiye'ye gideyim diye resmen gözüm düşerdi bu sebeple aileminde isteği ile üniversite için Türkiye'ye geldim. 2 sene oldu geleli ama olaylar dur durak bilmiyor, siyasetçilerin kırılma noktalarını önemsememleri ve özellikle daha önce iktidar partisi destekçisi olmama rağmen Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olduktan ve daha sonra 7 haziran genel seçimlerinden sonra yaptığı provakasyonlar bir devlet yöneticisine yakışmıyor.

Babam Türkiye'den 77'de göç etmiş ve bana Türkiye'nin o zamanki durumunu ve neden geldiğini anlattığında ona hak veriyordum ama şuan ki Türkiye ile o zamanki Türkiye ile bir bağlantı kuramadığımdan dolayı garipsiyordum.

Şimdi özellikle geçtiğimiz günlerde muhalif medyaya yapılan baskınlarla bazı şeyleri gerçekten idrak ettim. Bağımsız bir ülkenin merkez bankasının, medyanın baskı altında tutulması bununla birlikte yapılan yolsuzlukların örtülmesi bu ülkeye karşı olan umutlarımı tamamen söndürdü.

Türkiye'deki siyasette ki omurgasızlık midemi bulandırıyor. Halk buna nasıl göz yumuyor?

Evlatlarımız savaşa hazırdır! lafına gelecek olursak; ben şuan ki Türkiye -kirli emeller- için açık konuşayım canımı feda etmem çeker doğduğum ülkeye giderim, bu ülkemi sevmiyorum mu demek? Hayır değil.

Ne zaman bu ülkede yapılan yanlışların hesabı sorulur, gerçekten "bağımsız" tanımının hakkını verir işte o zaman ben bu ülke için canımı seve seve feda ederim.

Ama kan üzerinden siyaset yapanların cebi dolsun diye tek damla kanımı akıtmam.

RunAway RunAway furkansandal.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Security Asist.- Bilg. Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

odgonen adlı üyeden alıntı

bu toprakda vatan sevgisi olan her evlat kendim dahil savaşa hazırdır. benimde yakınlarım doğu'da fakat hiç karşılık verme yasağı gibi bir rivayet duymadım. ülkedeki sürü psikoloji kusura bakmayın ama ciddi bir şekilde cevaplıyorum iktidar zihnetinden daha çok muhalafet zihniyetine yoğunlaştı. vatan ve cumhuriyet adına bir çok organizasyonlarda yer aldım. sivil örgütler dahil. bulunduğum il'de TGB'nin kurucusularındanım. fakat gün geçtikçe anladımki asıl amerikan asıl avrupanın kuklasının muhalafet olduğunu. ülkede dolar artış sebebi muhalafettir. arkadaşın evlatlarımız savaşa hazır sözünü düz mantıkla anlamak istediğiniz için ona göre yorum yapıyorsunuz. fakat söz konusu muhalafet olunca herşeyi işinize gelince mecazına çekebiliyorsunuz.

ekonomiye gelirsek. dolar'ın 3 lira olduğu halde ekonomimiz ukrayna piyasasına dönüşmediği için iktidara teşekkür etmeniz lazım. doların 3 olduğu halde ülkede rüşvet dönmüyorsa iktidara teşekkür etmeniz lazım. ülkemizde herhangi bir turisti durduk yere pasaport kontrolü(her ne kadar evraklarınız tam olsada! ) evraklarınız eksik diyip arka sokaklara çekilmeyip rüşvet alınmıyorsa ülkenin itibarı düşmüyorsa yine iktidara teşekkür etmeniz lazım. şehit veriyoruz haklısınız.. allah mekanlarını cennet eylesin. günde kaç bin ıraklı,suriyeli deniz yoluyla avrupaya gitmek isterken ölüyor biliyormusunuz? şuanki orta doğu siyasetinde her ne kadar sevmesenizde vatan birliğini düşünüyorsanız en güçlü partiyi desteklemek zorundasınız. desteklemediğiniz sürece vatan sevgisinden bahsetmeyin. örnek ırak, örnek suriye. onlarca suriyeli arkadaşımından neden 1 tanesi esad yanlısı değil? arap baharı dönemi amerikanın,avrupanın veya israilin petrol yataklarını nasıl sömürürüz projesenin ilk aşamasıydı. aynısı ülkemizde geziparkı olayları olarak uygulandı. (evet petrolümüz yok ama orta doğunun en hızlı gelişen bir ülkesinin gidişatını durdurmak amacıyla) başarılı oldularmı? evet olacaklar..
çünkü şuanki muhalefet herşeye karşı. anarşizmi benimsemiş bir muhafeletimiz varken elbette başarılı olacak. a olayı protesto, b olayı protesto, c olayı protesto her protesto olduğunda niyeyse insanların neyi protesto ettiğinden daha çok sendikaları, muhalefet partilerinin bayraklarını ıvırı zıvırı görüyoruz.

sonra gelip buraya o kadar kolay yazıyorsunuz ki bi gün düştüğüm duruma düşerseniz diye. yahu yalvarıyorum düştünüz duruma gerçekten üzülüyorsanız muhalafet anarşizm'den vazgeçin. güçlü bir halkın güçlü bir lideri olduğu sürece bunları yaşamayız. istesenizde istemesenizde şuanki en güçlü parti yeniden iktidar olacaktır.

affınıza sığınarak ekleme yapıyorum. ülkemizi bizim muhalefetimizin ağzından değil diğer ülkelerin muhalefetinin Türkiye hakkında yorumlarınıda dinleyin. Rusya parlementosu Türkiye yüzünden kaç defa karıştı. onlar bize elektrik satabilirlerken santral inşaat ettirdik. ve daha fazlalarını. satın alan değil defalarca üreten olduk. ve olmaya devam ederken ülkemizde güçlü fakat sizin AKP yanlısına dediğiniz koyun sözünü muhalefet benimsemiz durumda. AKP'nin yaptığı politakaların hepsine karşı olmanız Muhalefetin koyun olduğununda en büyük kanıtıdır. nasıl göremiyorsunuz nasıl anlamıyorsunuz bende gerçekten bunu anlamıyorum.

En önemlisi Asya'nın en büyük Türk ırkçısı jirinovski putin gibi bi lideri eleştirirken.
https://www.youtube.com/watch?v=FpH78ycYz6o

Yabancı güçler bunu istemedikleri için Ortadoğuda mezhep savaşı çıkarmaya çalışıyorlar. Sizce sadece petrol içinmi bu savaşlar?

Ülkede rüşvet dönmediği... Ne güzel yazmışsınız ya :) Yaşınızın küçüklüğüne bakarak, hiç devlet içinde bi işe girmemişsiniz. Zaten bakan cocuklarının, evlerinden cıkan sayma makinelerini ayakkabı kutularını hiç saymayalım. Devletteki yer için olanları, vs hiç girmiyorum. Şuan 50 dönüm arsayı devletten alabileceğinizimi düşünüyorsunuz ? Eee normal ücret var bide almak icin! ücret var. Bildiklerimi daha yazmayacağım. Kim bilir kaç katı bilmediğim vardır :) Neyse büyüyünce ileride nelerin döndüğünü anlamaya başlarsınız. Şuanki durumda paralel diyebilirsiniz. Ancak sadece, havuz medyasının gazetesine girip, ctrl f ile vali yazmanız yeterlidir.
Sizi 1 tane kesmez diyerek, fazlasıyla yazdım ki, biraz bilinçlenin haber okuyun.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29777995.asp
http://www.arcaajans.com/haber/guncel/10-agustos-2015-6-sehit/50986/
http://www.guncelmeydan.com/pano/turkiye-intihar-edemez-sadi-somuncuoglu-t40132.html
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/turkiye-intihar-edemez-35435yy.htm
http://ulgenim.blogspot.com.tr/2014/09/pkk-yakyor-asker-izin-bekliyor.html

Yaşınızın küçüklüğüne mütaakiben artık muhattap olmayacağım.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

furkansandal.com | Site Sunucu Güvenliği, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği | hukukigelisim.com

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Adam Türk mü ki? Hakkında bölümünde İsrail, imzasında siyonist yazıyor. 2016'da Filistin savaşı olacağından bahsediyor. Ne bekliyorsunuz ki? :)

o kadarına bakmamıştım hocam.Türk değilse Allah onu Türk yapmayarak en büyük cezayı vermiş zaten bela okumayalım o zaman :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al