wmaraci reklam
lidertakipci

Navy SEO olarak SORULARINIZA CEVAP veriyoruz! (Ücretsiz)

508 Mesajlar 57.123 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)

ahmtkfl adlı üyeden alıntı

SSL belgesi sadece güven amaçlıdır tıpkı KingStar arkadaşımızın söylediği gibi benimde gözümde pek bir faydası yoktur. :)

Kusura bakmayın ama SEO ne sizin ne de konu sahibinin gözündeki bir görüş değildir. Google sıralama yaparken yüzlerce kritere göre sıralama yaptığını söylüyor ve SSL de bunlardan biridir diye belirtiyor. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyelim. Konuyu baltalamak için yazmıyorum. Bu yazdıklarınızı gören bir çok kişiyi yanlış yönlendireceksiniz diye belirtmek istedim.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

Decanus adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayın ama SEO ne sizin ne de konu sahibinin gözündeki bir görüş değildir. Google sıralama yaparken yüzlerce kritere göre sıralama yaptığını söylüyor ve SSL de bunlardan biridir diye belirtiyor. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyelim. Konuyu baltalamak için yazmıyorum. Bu yazdıklarınızı gören bir çok kişiyi yanlış yönlendireceksiniz diye belirtmek istedim.

Aynı nedenden dolayı bende yazmadım hocam. ssl 71. SSL Sertifikası (E-Ticaret Siteleri): Google, SSL sertifikalarını indekslediklerini kabul etti. Bunun sebebi, SSL sertifikasına sahip e-ticaret sitelerini sıralamada daha yukarıda konumlandırmayı tercih etmesidir.

Pardon ama gözünüzde nasıl bir değeri yoktur ? İnsanları neden yanlış bilgilendiriyorsunuz ? :rolleyes:

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

ahmtkfl ahmtkfl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)

Söylediğim gibi ''Benim Gözümde'' yoksa güven sorunu olmaması için benim tüm sitelerimde de SSL var :)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Aynı nedenden dolayı bende yazmadım hocam. ssl 71. SSL Sertifikası (E-Ticaret Siteleri): Google, SSL sertifikalarını indekslediklerini kabul etti. Bunun sebebi, SSL sertifikasına sahip e-ticaret sitelerini sıralamada daha yukarıda konumlandırmayı tercih etmesidir.

Pardon ama gözünüzde nasıl bir değeri yoktur ? İnsanları neden yanlış bilgilendiriyorsunuz ? :rolleyes:

E-Ticaret sektöründe tabii ki SSL önemlidir fakat bir film veya bir blog sitesine SSL ne gibi fayda sağlayacaktır sizce? Sadece güvenilirlik sağlayacaktır. Tekrar belirtiyorum eğer bir e-ticaret sektöründeyseniz SSL önemlidir fakat bir film sitesi için (korsan yayın vs.) SSL pek önemli değildir.

matraq33 matraq33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
sitem için nasıl bir yol izlemeliyim ?

tabela

www.tabelam.net
www.tabelaciyiz.biz
www.tabelamerkezi.net
www.cavusoglutabelareklam.com
wmaraci
wmaraci

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

Söylediğim gibi ''Benim Gözümde'' yoksa güven sorunu olmaması için benim tüm sitelerimde de SSL var :)

E-Ticaret sektöründe tabii ki SSL önemlidir fakat bir film veya bir blog sitesine SSL ne gibi fayda sağlayacaktır sizce? Sadece güvenilirlik sağlayacaktır. Tekrar belirtiyorum eğer bir e-ticaret sektöründeyseniz SSL önemlidir fakat bir film sitesi için (korsan yayın vs.) SSL pek önemli değildir.

E-ticaret'i kastettim hocam ben zaten :p .

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

EnesWM EnesWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek -
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 8, (%100)
Youtube SEO için hangi yollar uygulanabilir?

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
MErhaba, kurumsal bir site için yani özgün kalma durumu olmayan bir site için izlenmesi gereken strateji sizce nedir. Mümkünse gösrsel bir şema ile anlaırmısınız ?

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

ErdemDnmz adlı üyeden alıntı

Sitemizin seo yapısı ve dizaynı nasıl acaba ?
http://goo.gl/RwSWsX

İyimi kötümü devam edilmelimi.

O bölümle ilgilenen arkadaşım bugün tatilde bilgi alacağım iş gününde. :)

dreghot adlı üyeden alıntı

Benim en çok merak ettiğim,seo üzerine makaleler okuduğum zaman hep yok makale girin vs gibi şeyler yazıyorlar yani daha çok blog tarzı siteler için. Peki kurumsal firmalar için veya e-ticaret siteler için neler yapılmalı.Yani bakınca sanki bir kişi zamanın da bir makale yazmış herkes o makaleyi kopyala yapıştır yapıyor.Kurumsal siteler için de paravan blog mu kullanılmalı nedir yani bir türlü anlamayadım ben.

Kurumsal sitede aslında iş değişiyor daha çok çalışma ve güçlendirme yapılıyor. Biraz daha geç anahtar kelimeleri çıkıyor genellikle domain değeri kasılıyor ilk aşamada.

SSL belgesi sadece güven amaçlıdır tıpkı KingStar arkadaşımızın söylediği gibi benimde gözümde pek bir faydası yoktur. :)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Blogum için bireysel yapabileceğim Seo çalışmaları önerileriniz nelerdir ?
www.asosyalcoder.blogspot.com
Kategori : Oyun Haberleri

Ek Olarak: Blogum için bireysel yapabileceğim Seo çalışmaları önerileriniz nelerdir ?
www.asosyalcoder.blogspot.com
Kategori : Oyun Haberleri

Önceki mesajlarımıza bakarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

DenizÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

ad-soyad.com alan adı sıkıntı çıkarırmı bazı kişiler kelimenin bölünmesini google hoş karşılamıyor gibi şeyler diyor . Adım-Soyadım.com acaba zararı olurmu ?

Teşekkürler.

Büyük bir sıkıntı yaratmayacaktır.

Twen adlı üyeden alıntı

selam web sitemin seo yapısını değerlendirebilirmisiniz + ne yaparsam seo açısıdan daha verimli bir hale getirebilirim

site adı vizehocam.blogspot.com.tr

exp1239 adlı üyeden alıntı

Alexa hızlı bir şekilde nasıl düşürülür ? manüpilasyon felan mı ne varmış ?

Alexa çok fazla takılmamakla beraber en hızlı düşüren yöntem webmaster forumlarında konuyu güncellemeniz. Ek olarak diigo, delicious, tumblr gibi servislerde paylaşın.

NTBol adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam sitemi nasıl geliştirir kelimelerde üstlere çıkarım hangi yolu izlemeliyim.
www.hilebol.com

Önceki mesajları okursanız daha detaylı bilgiye sahip olursunuz.

theazrailx adlı üyeden alıntı

hocam benm facebook begeni servisi sitem var ben nasıl bir yol izlemeliyim seo hakkında pek bilgim yok Site http://socialike.biz

Önceki mesajları okursanız daha detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Daha önce bol bol denemelerini yaptık benim gözümde normal bloglar için zaman kaybı. :)

E-ticaret siteleri için bir kriter olabilir. Genel bloglar için daha önce denemelerini yaptık bir fark ortaya koymuyor. E-ticaret için sormuşsa arkadaş gözümüzden kaçmış olabilir.

matraq33 adlı üyeden alıntı

sitem için nasıl bir yol izlemeliyim ?

tabela

Daha önceki mesajlarımızda detaylı bir şekilde bir çok kez anlattık.

E-ticaret'i kastettim hocam ben zaten :p .

EnesWM adlı üyeden alıntı

Youtube SEO için hangi yollar uygulanabilir?

Youtube Seo için ayrı bir ekibimiz mevcut bunun hakkında mevcut bir bilgi paylaşmıyoruz.

göktürk adlı üyeden alıntı

MErhaba, kurumsal bir site için yani özgün kalma durumu olmayan bir site için izlenmesi gereken strateji sizce nedir. Mümkünse gösrsel bir şema ile anlaırmısınız ?

Kurumsal sitenin alanının ne olduğu önemli. :)

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Kurumsal sitenin alanının ne olduğu önemli. :)

Kurumsal site mobilya ve antika işi yapan bir firma desek :) ?

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Alexa çok fazla takılmamakla beraber en hızlı düşüren yöntem webmaster forumlarında konuyu güncellemeniz. Ek olarak diigo, delicious, tumblr gibi servislerde paylaşın.

hocam webmaster forumlarında konuyu güncellemeniz derken ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al