wmaraci reklam

Flash mp3 player

3 Mesajlar 548 Okunma
smmexpress

hkeskin45 hkeskin45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim onun için baştan kusura bakmayın.

Benim aradığım bir mp3 player. İnternette çok sayıda var fakat ben aradığım özellikte olanını henüz bulamadım ve yardım ederseniz çok sevinirim.

Aradığım mp3 playerın özellikleri şöyle

1- Playlist olmalı. Yani şarkılar playerın altındaki yada yanındaki listeden seçilerek çalınabilmeli.

2- Playlist.txt olmamalı. Yani mp3 dosyalarının her birinin url lerini bir txt dosyasına yahut farklı formatta (asx v.b.) bir dosyaya tek tek yazılmasına gerek olmamalı. Yani FTP içinde belirlediği herhangi bir klasör (örn. "mp3") içine atılan tüm mp3 dosyalarını otomatik algılayabilmeli ve listeleyebilmeli. Mp3'ün dosya adını veya ID3v1 - ID3v2 bilgilerini okuyor ve listesine ekliyor olmalı.

3- Gerekli opsiyonları (play, autoplay, shuffle karışık çalma, volume, pause, stop ve ilerleme barı olmalı. Özellikle shuffle karışık çalma özelliği olmasını istiyorum.

Ben böyle bir player buldum burada http://www.flashmp3player.org/demo.html var ama shuffle karışık çalma özelliği yok. Özellikleri şu:

scroll_bar_color="1294DE"
scroll_bar_bg_color="FFFFFF"
arrows_color="378ED3"
border_color="B1B1B1"
buttons_color1="6F706B"
buttons_color2="000000"
buttons_normal="FFFFFF"
buttons_over="1294DE"
background_color="FFFFFF"
volume_active="FFFFFF"
volume_inactive="1294DE"
text_normal="000000"
text_over="000000"
text_select="FFFFFF"
playlist_item_normal="EFEFED"
playlist_item_over="FAFAFA"
playlist_item_select="1294DE"
playlist_position="000000"

autoplay="on"
autoresume="on"
default_volume="100"
numeration="off"
time="elapsed"

/>

Tam istediğim gibi bir player ama malesef shuffle karışık çalma olmadığından kullanamıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

wmaraci
reklam

hcmls hcmls WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 573
  • Beğeniler 90 / 166
  • Ticaret 9, (%100)
Kullanımı yaygın olan bu player'a bakın.

hkeskin45 hkeskin45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

hcmls adlı üyeden alıntı

Kullanımı yaygın olan bu player'a bakın.

Bahsettiğiniz player benim aradığım özellikte değil. Yine de teşekkürler...

Playlistine mp3 dosyasının url sini eklemek zorunda olmadığım bir player olması gerek.
Playerın kendi dosyasına atılan mp3leri otomatik algılaması gerek. Benim verdiğim player örneğinde var tek eksik shuffle karışık çalma olmaması...

Ek Olarak: Hâlâ bir çözüme ulaşadım :( Kısaca tekrar etmem gerekirse şarkı listesi olan, autostart ve karışık çalabilen, mp3 şarkılarının adreslerini tek tek playlistine yazmak gerektirmeyip, FTP'deki gerekli klasörüne attığımda şarkı adını otomatik okuyabilen bir Flash MP3 Player istiyorum. Yok mu böyle bir player :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al