ntka adlı üyeden alıntı

Sende olayı abartıyorsun senin dediği gibi bişey yok ortada nerenizden anlıyorsunuz bilmiyorum ki bir siyasi parti diyor ak parti veya chp ismi telaffuz etmiyor ama seçimden önce hangi parti için çalıştığı belliydi ama şuan yaptığınız karalama kampanyası medya da sizin gibi yazıyor aynen herkes dürüst olsun zaten ülke bu hale geldiyse yalan yanlış söylemlerden haberlerden geldi insanların kafasını bulandırıyorsunuz.

Abarttığım bir olay yok videosu burada işte olayın tamamının geçtiği videoyu paylaştım ne demiş ne dememiş ortada.

Parti ismi belirtiyor demedim ki zaten hiç bir mesajda, söylemesine de gerek yok ne kadar tarafsız olduğunu hepimiz biliyoruz hangi partiden bahsettiğini de biliyoruz.

400 vekil verin bu iş huzur içinde çözülsün demedi mi bu ? Şimdi de 400 vekili bir parti alsaydı bunlar yaşanmazdı diyorsa ne anlamamız gerekiyorsa ben de onu anlıyorum. Zaten bunu ilk kez de söylemiyor seçimden sonra çokça duyduk bu ve benzer lafları.

Ben mi abartıyorum şehidin bayrağa sarılı tabutuna yaslanıp siyaset yapanlar mı ?