wmaraci reklam
lidertakipci

editff

11 Mesajlar 1.636 Okunma
wmaraci reklam

EscomeBilisim EscomeBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Grafiker, Sunucu Ba
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)
editfff

wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
teknoloji sitesi açmayın artık kardeşim... eskiden herkes film sitesi açardı eninde sonunda öğrendiler biryere varamayacaklarını forumda yazan özgün içerik konularını görüp tek bildikleri teknolojiye odaklandılar..

açmayın artık teknoloji sitesi tut-maz... tut-ma-ya-cak...
mvk EscomeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bende teknolu bir web site açacaktım. Ama sıktı artık tekno

• Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

teknoloji sitesi açmayın artık kardeşim... eskiden herkes film sitesi açardı eninde sonunda öğrendiler biryere varamayacaklarını forumda yazan özgün içerik konularını görüp tek bildikleri teknolojiye odaklandılar..

açmayın artık teknoloji sitesi tut-maz... tut-ma-ya-cak...

Ne tutar hocam ? Ona göre ilerleyelim webtekno ? techkafa ? nasıl tuttular ???? Az boz bi yatırım yapmadılar ama adamlar şuanda kaç bin kişiye hit sağlıyor. Azmin sonu zaferdir denemekde yarar var

wmaraci
wmaraci

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
O sitelerin hepsi haber ile değil çoğu bilinmeyen, trend olan şeylerle tuttu. Webtekno telefon kıra kıra, techkafa gta hilesi, agar io hilesi paylaşa paylaşa üst sıralara çıktılar. Şimdi teknoloji paylaşıp daha da iyi yerlerdeler. Genel blog açmanı öneririm.

• Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)

Yıldırım adlı üyeden alıntı

O sitelerin hepsi haber ile değil çoğu bilinmeyen, trend olan şeylerle tuttu. Webtekno telefon kıra kıra, techkafa gta hilesi, agar io hilesi paylaşa paylaşa üst sıralara çıktılar. Şimdi teknoloji paylaşıp daha da iyi yerlerdeler. Genel blog açmanı öneririm.

Sonuçta hepsi Teknoloji sitesi dğeilmi ? Bende çekiliş yapa yapa biyerlere gelmeyi planlıyorum hocam :) şuanda elimde 1x.xxx miktarda para var neye yatarıım yapayım ?

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)

EscomeBilisim adlı üyeden alıntı

Ne tutar hocam ? Ona göre ilerleyelim webtekno ? techkafa ? nasıl tuttular ???? Az boz bi yatırım yapmadılar ama adamlar şuanda kaç bin kişiye hit sağlıyor. Azmin sonu zaferdir denemekde yarar var

Bak güzel kardeşim hazirandan beri bu foruma bakıyorum nerden baksan 10-15 kişi açmıştır garanti veriyorum site. Önyargılı olarak hepsine yaklaştım ve de hiç yanılmadım düşündüklerimin hepsi birer birer çıktı. Adamların genelinin yaptığı şey neydi biliyor musun?

1. Blogger tabanlı bir site açarlardı veya klasik WP tabanlı bir site açarlardı. Hemen themeforest'ta ki newspaper teması veya çok tutulan türk bir temayı kurarlardı.

2.SDN, Donanimhaber gibi büyük sitelerde ki postları sitelerine çekerlerdi ve haber başlığı atarlardı, ertesi gün gelirlerdi buraya siteme niye hit gelmiyo yeaaaa derlerdi.

3.Facebook'ta aktif gruplara dayanırlardı, spam üstüne spam, aradan bi kaç kişi gelir sitelerine reklama tıklar iki üç kuruş kazanıp ben webmasterim diye geçinirlerdi.

4.Bu sitelerden 4-5'i çekiliş yaptılar, başaracaz dediler yine inanmadım ve yine haklı çıktım. Çekiliş yapanlar var, çekilişe katılan sayısına bakardım 20-50 arasında birşeyler. İnsanlar katılıyorum yazıp giderlerdi, bazıları bakmamıştır bile sonuçlara...

5.Amaçları hep para kazanmak olurdu bunların, seo nedir bilmez, kullanıcı memnuniyeti nedir bilmez, dediğin gibi bakarlar techkafa, webteknoya vay a... bunlar parayı götürüyo ben açsam bende üç beş kazansam düşünceleri olduğu için 20 gün yazarlar sonra o site google tabanında derinlere sürüklenir...

Teknoloji sitenin tutması için sağlam bir sermaye, kameralar, ağzı sağlam laf yapan ekip üyeleri ve kendine ait bir konsept...

Kısaca kardeş paran yoksa bu sektöre girme 10bin liran bile olsa harcarlar...

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
10 bin lira bütçe ile teknoloji sitesi işine girilir mi ya :/ bi ton para kazanabileceğin şey var daha iyi yollarla daha çok hem.

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
1x.xxx para ile bu işe giriyorsan o para kül olmuş demektir :)

Bence o para ile daha iyi şeyler yapılabilir. Ben olsaydım, (ilerde planım böyle en azından) Xenforo alıp, güzel bir ekip toplayıp bir konu üzerinde yoğunlaşırdım. 1x.xxx paraya da ihtiyaç kalmazdı :)

• Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)
Ne yapayım diyorum onada cevap yok ? 10k bütçe var diyorum o olmaz bundan daha iyi para kazanırsın o yok bu yok şu yoğurtcu o susam böyle olmaz şöyle olmaz ?

Düzgün akıl verin hocam, yapacağım bi işten boş yere vazgeçmeyeyim hevesim kırılmasın.

Herkese teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al