Türkiye’ye karşı yıllardır hazırlanan oyunlar , hesaplar artık hayata geçirilmeye başlandı.Türkiye artık doğusuyla batısıyla her karışında iç savaşa sürükleniyor.Kardeşi kardeşe kırdırma planların gerçekleşmesine yamak kaldı artık.Artık iç savaşa doğru gidiyoruz.Doğu da , batıda her ölen şehidimizin kanını tüm kürtlere mal etmeye çalışıyorlar. Biliyorlar ki türkler ayaklanırsa taş üstünde kalmıcak. Bu yüzden Türkün gözünde kürdü düşman yapmak istiyorlar.Allah’a şükür bu oyundan çoğumuzun haberimiz var.Çoğumuz Türkiye’miz üzerinden oynanan oyunların farkındayız. Ancak aramıza karışmış hainler yüzünden kargaşa çıkarmak niyetindeler.Bizde bunlara kapılıp doğu – güneydoğu bizim vatanımız değilmiş gibi davranmaya başlıyoruz. Kimse kusura bakmasın ama Vatanımın her karışına kurban oluruz. Lakin Teröriste yardım eden , Vatanımın taşından ,ekmeğinden , işinden, parasından, suyundan yararlanıp bunlara rağmen terör estiren vatan hainleri.Siz Kalleşsinizdir. Siz Vatan hainisiniz. Her şehidin elleri yakalarınızda olacaktır. Ama unutmayalım hiç bi zaman. Bu vatan bizim. biz kazandık bu vatanı binlerce ,milyonlarca şehitle.Kırılmasın kardeş kardeşe.Türk-kürt kardeşliğini unutmasın şu gönüller. Batılılar Kürtü düşman bilmemizi istiyor istiyor ki iç savaş çıksın şu cennet vatan ülkemde.Yağ sürmeyin ekmeklerine Türk Milleti ! Gözünü aç. Senin Düşmanın vatanını satan , kalleşe yardım yapan hain olan kürtlükten çıkmış insanlardır.. Doğuda , güneydoğuda yaşayıp vatanına bayrağına sadık olan kürtler değildir.Gelme Türkiye’m bu oyuna. Allah (C.C.) Onların oyunlarını Bozsun , onların planlarını altüst etsin. Kardeşi kardeşe kırdırmasın hiç bir zaman inş. Rabbim Vatanımızı , bayrağımızı Her zaman hür kılsın inşallah.
    Geçen gün yazdığım bir yazıydı.. Sizin de okumanızı istedim. Hatalarımız, yanlışlarımız olduysa kusura bakmasın kimse.

Forumda böyle şeyler paylaşmak yasaksa veya konu yanlış yerdeyse de kusura bakmayın. Teşekkürler