murattat adlı üyeden alıntı

Vaz geçiren şey nedir? Batarya olarak yeni gelen işletim sayesinde ki Güncelleme dolayisiyla daha az enerji tüketecek. Kullandığı işlemci kalitesi ve ram sistemi sayesinde artan performans ve kasada daha geniş tutularak Isınma sorununun da önüne geçtiler . Emin olabilirsin benim tavsiyem 6s Alman olacak . 2gb ram ve a9 işlemciyle çok memnun kalacaksın

Öncelikle yazılım güncellemesinin şarj tüketimine çok fazla katkı sağlayacağına inanmayanlardanım. Ayrıca kullanılan işlemci eski işlemciye göre daha fazla güç tüketimi ve ısınmaya neden olacaktır. Kasanın kalınlaştırılması, arka kamera çıkıntısı yere düşünce darbeden hemen etkilenmeye müsait bir yapıda görünüyor. Sadece kasa da 7000 serisi ile güçlendirme yapılmış ve three touch özelliği için 3.500 lira vermek çok akıl karı değil gibi. Bu telefonu alanların yanında mutlaka powerbank dolaştırmaları gerekeceğini düşünüyorum artık beklemekten sıkıldım. Apple daha inovasyon ürünler çıkarıyor gibi görünse de, samsungun kablosuz bağlantı, kablosuz şarj, hızlı şarj, yüksek hafıza, düşük fiyat, malzeme kalitesi gibi çözümleri ve s6 edge tasarımı artık daha cazip gelmeye başladı. İphone tasarımına lafım yok ama, 4K video çekimli bi telefonda 16gb satmak resmen gel icloud kullan demektir. Bu politika da oldukları sürece batmaları tek temennim : )