bilgisepetim adlı üyeden alıntı

hocam bunu bana söyleyebilirdiniz bi kere uyarı başkan tarafından verildi sonra çıkarıldım doğru birşey mi bu.

Blogunuzdaki yazılar artık yorum yapılamayacak duruma geldi. Son 12 yazınız aslında 1 yazı ve iki yazı dizisinden oluşuyor. Yazı dizisinin tamamını okumadan konunun fikrini alamıyorsunuz. Tamamının okunması da aşırıya kaçan bir durum. Ben bu konuda sizi zaten bir kaç sayfa önce uyardım. Siz de yukarıdaki mesajınızda söylemişsiniz zaten bunu.

Daha önceden bir kez daha gruptan çıkarılmıştınız, rica ettiniz, ikinci bir şans verdim. İkinci şansınızda da 1 uyarı size yetmediyse 1 uyarıdan sonrası gruptan çıkarılmadır.

Bu grubun kuralları yeterince açık:
Blogunuz bir şirket, firma, kurum ya da kuruluşa aitse ve düzenli, mantıklı yorum yapılamayacak bir blogsa gruba dahil olamazsınız.

Gruba kabul edilen bir blog, sonradan temel başvuru şartlarından herhangi birini ihlal ederse uyarısız olarak gruptan çıkarılır.

Temel başvuru şartlarından birini sonradan ihlal ettiğiniz için gruptan çıkarıldınız. İkinci defa gruptan çıkarıldığınız için de kara listeye eklendiniz.