freelance iş ilanları

Film sitesi olanlar yardım eder misiniz lütfen

10 Mesajlar 922 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar film sitesi aldım aldığım zaman çok pahalı aldım diye aldığım paraya bi daha satamadım mecburen siteye bakmak zorunda kaldım

Ama sürekli sorunla karşılaşıp duruyorum yardımcı olur musunuz lütfen karşılaştığım sorunlar

1)Film indirirken nereden indirebilirim en çok karşılaştığım sorun torrent sitelerinin çoğundan indirmeyi denedim 1080p film 360p çıkıyor boyutu uygun olmasına rağmen filmi yüklüyorum 360p çıkıyor

2)torrentten yine indirirken türkçe dublaj dedikleri filmlerin çoğu ingilizce çıktı çok zoruma gitti indirdiğim filmlerin çoğu ingilizce olunca

3) Upload ederken ok.ru vk.com kullanıyorum vk.com filmlerin çoğunu kaldırdı ordanda darbe yedim filmlerin hepsini baştan upload etmek zorunda kaldım

Filmlere türkçe altyazı ekleme işlemi nasıl yapılır bilmediğim için hep türkçe dublaj film indirmeye çalışıyorum ama olmuyor yardım ederseniz çok sevinirim

wmaraci
reklam

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1159
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Hocam tek tek yüklemek ile uğraşacağınız bot kullanın

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

Dijiseo adlı üyeden alıntı

Hocam tek tek yüklemek ile uğraşacağınız bot kullanın

hocam bot kullandım zaten hitler yarı yarıya düştü bot kullanırken aldığım videoların hepsinin üzerinde başka sitelerin reklamı çıkıyor haliyle bir süre sonra hit düştü

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

w4nted adlı üyeden alıntı

hocam bot kullandım zaten hitler yarı yarıya düştü bot kullanırken aldığım videoların hepsinin üzerinde başka sitelerin reklamı çıkıyor haliyle bir süre sonra hit düştü

Bulut sunucu kiralayabilirsiniz ancak dikkat edin türkiye lokasyon olmasın el konulur ve silinir. İngilizceniz varsa yabancı sitelerden direkt kaynağından indirin derim başkası eklesin de ben ekleyeyim işi yaş bu devirde ciddi olarak düşünüyorsanız tabi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Bulut sunucu kiralayabilirsiniz ancak dikkat edin türkiye lokasyon olmasın el konulur ve silinir. İngilizceniz varsa yabancı sitelerden direkt kaynağından indirin derim başkası eklesin de ben ekleyeyim işi yaş bu devirde ciddi olarak düşünüyorsanız tabi.

hocam siz sorumu anlamamışsınız benim indirme gibi bir sorunum yok ne indirme Ne de yüklemede sıkıntı yaşamıyorum sorun nereden indirebileceğim 1080p diyor adam indiriyorum 360p çıkıyor türkçe dublaj filmler ingilizce çıkıyor

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

hocam siz sorumu anlamamışsınız benim indirme gibi bir sorunum yok ne indirme Ne de yüklemede sıkıntı yaşamıyorum sorun nereden indirebileceğim 1080p diyor adam indiriyorum 360p çıkıyor türkçe dublaj filmler ingilizce çıkıyor

3) Upload ederken ok.ru vk.com kullanıyorum vk.com filmlerin çoğunu kaldırdı ordanda darbe yedim filmlerin hepsini baştan upload etmek zorunda kaldım

Bu madde üzerine o açıklama da bulundum. Bir kaç kaynak biliyordum ancak şuan hatırımda değil.

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Bu madde üzerine o açıklama da bulundum. Bir kaç kaynak biliyordum ancak şuan hatırımda değil.

hocam sanal sunucu sakat iş ömür boyu süründürürler hapiste adamı :)

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
Ben hiç film sektöründe çalışmadım ama film sektörüne girmekteki korkum adsense'nin olmaması diğer reklam sektörleri adil olmuyor ne kadar kazanç sağlıyorsunuz ?

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

mustafa9859 adlı üyeden alıntı

Ben hiç film sektöründe çalışmadım ama film sektörüne girmekteki korkum adsense'nin olmaması diğer reklam sektörleri adil olmuyor ne kadar kazanç sağlıyorsunuz ?

hocam şuan sitede reklam yok 1500 tlye seo çalışması yaptırıyorum şuan aylık 6000$ kazanan arkadaşlarım var tutturabilirseniz film sitesi çok iyi ama çok zor iş

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)

hocam şuan sitede reklam yok 1500 tlye seo çalışması yaptırıyorum şuan aylık 6000$ kazanan arkadaşlarım var tutturabilirseniz film sitesi çok iyi ama çok zor iş

hımm inşAllah emeğinizin karşılığını alırsınız hocam sizde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al