burakisci adlı üyeden alıntı

Stamia modda 8 saatte %1-2 civarı şarj yiyor kendi halinde, tabi onunda ayarları oluyor kendi içinde...

Teşekkür ediyorum değerli yorumun için.

Teşekkür ederim.

srhtycl adlı üyeden alıntı

Merhaba;
G4 kullanıyorum gayet memnunum. Cihaz genelde yüksek performanslı oyunlar oynayıp 4k video çekerseniz ısınıyor -şuan piyasadaki hangi alet bunları yaparken ısınmıyor ki- tasarımından gayet memnunum. Kamerasına laf söylenecek bir şey yok. Kontrol sizde olmasına rağmen manuel ayara hiç gerek duymuyorum otomatik modu çok başarılı. Sony'de güncelleme var LG'de ikisininde kalitesi var ama G4, Z3 ile kıyaslanamayacak derecede yeni ve ömrü uzun. Bana kalırsa model olarak en yenisi güncelleme anlamında almakta yarar var. Önerim bu yüzden G4. Bu arada %10 ile 10 gün şarj götürüyor denmiş Z3 için. Hiçbir şey yapamadıktan sonra telefonun açık kalmasında bir sebep göremiyorum ben. Bütün gün full mobil veri açık sosyal medyayı takip ediyorum 1 günü çıkarabiliyorum. Canımı sıkan tek şey şu; telefonu arka cebimde kullanıyorum ve genelde kot giyiyorum. Gün boyunca yerine koyup çıkardığım için deri kapağın kenarlarında aşınmalar var.

Merhabalar hocam. Şuan kafam karışık ikisinde git geller yaşıyorum. Açıklayıcı bir biçimde cevap verdiğiniz ve deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum dikkate alacağım.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.