lostyazilim

Newspaper temasını nasıl bilirsiniz

29 Mesajlar 2.670 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

egeyazilim egeyazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 27 / 31
  • Ticaret 27, (%100)

Suistimal adlı üyeden alıntı

Ben kendi haber sitemde kullanıyorum kardeşim. Açıkçası çok iyi kullanışlı bir tema ama bir eksisi var. Her sitede bu temadan var. İnsanlar artık aynı temayı göre göre sıkılıyor. Bence farklı bir temaya yönel çünkü bu temanın "suyu çıktı."

Başka sorularında varsa çekinme sor.

Haklı olabilirsin ama yabancıların haber sitesi mantığı biz Türklerinkinden biraz farklı gibi.
Bakıyorum Türk yapımcıların haber temaları daha çok hoşuma gidiyor ancak onlar da lisansı domaine yapıyorlar. O kadar para vermişken de, diğer sitelerimde kullanabilmeyi istiyorum. Bu nedenle de themeforestten baktım. Baktımlarım içinde de gözüme hoş gelen sadece bu ve goodnews oldu.
Şimdilik bir sorum yok teşekkür ederim.

haberken.com
wmaraci
reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
iyi bilirim. ben kullanıyorum ama sadece biraz kodlarını kendime göre editledim.. not: imzamdaki sitenin teması newspaper değil

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

MetinBıyık adlı üyeden alıntı

Çok güzel kullanışlı bir tema ve Türkçe çeviri sıkıntısı yok. Temayı kurduktan sonra kullanışı biraz zor gelebilir fakat alıştıktan sonra çok kullanışlı bir tema. (Tema sahibiymiş gibi övdüm be :))

Kullanımı en kolay temalardan biridir hocam, gözünüz korkmasın.

berkakalinn adlı üyeden alıntı

www.vucutgelistirici.net buradan temanın kalitesine bakabilirsiniz. Aradan 10 yıl geçse başka bir tema kullanmayı düşünmüyorum. Themeforest üzerinden aldığınız temaların hepsini başka sitelerde kullanabilirsiniz.

Themeforestten aldığınız her temanın tek bir satınalma kodu vardır ve tekbir site için aktifleştirilebilir. Diğer sitelerde de aktifleştirmeden aynı tema dosyalarıyla kullanmanız mümkün. İlerleyen zamanlarda yapılacak bir güncellemeyle bu durumu tagdiv değiştirebilir. Zira tema paneline 6.1 güncellemesinden sonra gelen lisans sekmeside bu söylediğimi doğrular nitelikte.

Bende kendi sitemde de newspaper temasını kullanıyorum, vereceğiniz paranın her kuruşunu hakeden bir tema.

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Kullanımı en kolay temalardan biridir hocam, gözünüz korkmasın.

Kesinlikle benim öyle bir korkum yok :) Arkadaşa verdiğim öneriydi benim o, ilk başta gözüne biraz karmaşık gelebilir fakat alışınca çok kullanışlı bir tema olduğunu söylemişim zaten :) Benim açımdan sıfır sıkıntı

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

MetinBıyık adlı üyeden alıntı

Kesinlikle benim öyle bir korkum yok :) Arkadaşa verdiğim öneriydi benim o, ilk başta gözüne biraz karmaşık gelebilir fakat alışınca çok kullanışlı bir tema olduğunu söylemişim zaten :) Benim açımdan sıfır sıkıntı

Bende aslında egeyazilim 'a ithafen yazmıştım. Yani sizin yazdığınızı görüp gözü korkmasın, piyasadaki en ergonomik tema bence herşey olabildiğince basitleştirilmiş.

WPD WPD Wordpress Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 38 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Tema güzel, tasarım açısından fazlasıyla esnek zaten demodan anlarsınız.
Benim için kötü olan özelliği, dosya bakımından çok dallanması ve kendine özgü bir framework ile kodlanmış olmasıdır. Kodlarla değişiklik yapmak zor yani.

ssimsek.net

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Benim siteye ekledim temayı ama başıma bela aldım resmen. Tema çok hoş ama tema paneli harp meydanı gibi. Bir çok ayar ve fonksiyon var. En kötüsü de anasayfadaki eklenen yazıların hepsi tam metin çıkıyor onu düzeltemedim. Tema çok ama çok güzel de ayarları yaparsan güzel. Bakarsan tema, bakmazsan sen ona o sana bakar. :D

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Bende aslında egeyazilim 'a ithafen yazmıştım. Yani sizin yazdığınızı görüp gözü korkmasın, piyasadaki en ergonomik tema bence herşey olabildiğince basitleştirilmiş.

Bak sen :) Kusura bakmayın jeton biraz geç düştü :)

Eflaki adlı üyeden alıntı

Benim siteye ekledim temayı ama başıma bela aldım resmen. Tema çok hoş ama tema paneli harp meydanı gibi. Bir çok ayar ve fonksiyon var. En kötüsü de anasayfadaki eklenen yazıların hepsi tam metin çıkıyor onu düzeltemedim. Tema çok ama çok güzel de ayarları yaparsan güzel. Bakarsan tema, bakmazsan sen ona o sana bakar. :D

Hocam yardım gerekirse gösterebilrim bir kaç birşey. tagDiv temaları üzerinde hakimiyet kurmuş sayılırım :)
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Eflaki adlı üyeden alıntı

Site adresini özel mesajla gönderir misiniz? Yardımcı olmaya çalışayım.

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Allah bereket versin. Hepinize PM atıyorum. :)
MetinBiyik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al