tanerava adlı üyeden alıntı

Kusura bakma ama ben hiç faydasını görmedim hocam ilk çalışmamız da yanlış siteye çalışma yapıldı iki siteye ise hiç fayda etmedi

5 TL Paket ile 1 sayfaya gelme gibi bir durum söz konusu değildir.. 5 TL paket ile ne kadar bir verim bekleye bilirsiniz ki.

Ek Olarak:

KirazDesign adlı üyeden alıntı

Henüz yeni açtığım bir sitemin SEO çalışmasını yaptıracaktım arkadaşlara, Whatsapp yolu ile ulaştım ve sağolsunlar şuanda pek bir etkisi olmayacağını ve paramın heba olacağını fakat 1 ay sonra güzel bir çalışma paketi alarak çok daha iyi yerlere geleceğimi belirttiler. Kesinlikle tavsite ettiğim bir firmadır. Allah yollarını açık etsin. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, bu devirde bu şekilde satıcılar bulmak gerçekten çok zor. İyi çalışmalar herkese kolay gelsin.

Çok tesekkür ederiz güzel yorumunuz için.. Elbette Biz Müşterilerimize önermekteyiz. ve yapilmasi gerekenleri belirtmekteyiz. Müşterilerimizi düşünmemiş olsaydık Şuan Bu derecelere gelemezdik Kendimiz ile bu yüzden gurur duymaya devam ediyor:) Çalişmak dileklerimiz ile. Güzel yorumunuz için tekrardan tesekkür ederiz

mustafabal01 adlı üyeden alıntı

20 tl'lık paket ve 1 adet tanıtım yazısı alındı. Sabırsızlıkla raporlar bekleniyor kolay gelsin başarılar dilerim.

Hayirli Olsun Hazırlıklarınızı başlatmiş bulunmaktayizdir.