Proje : Cep Telefonu Tanıtım Sitesi ve Forum
Sonuç : Başarısız

Çok eski ve bilindik bir domainle'de projeye başladıysam da istediğim verimi alamadım ve uğraşamadım için ilerletemedim
kapadım

Proje : Kalabalık içerikli site (e-kart, güzel söz vb. )

Çok kalabalık site içeriğine rağmen istediğim hitleri alamadım kapattım.

Proje : Linklerden oluşmuş ödev sitesi
Sonuç : Başarılı

Tumodevler adlı domainime kurmuştum sadece linklerden oluşan ödev sitesi günlük 1000 tekil hit üzeri girişleride gördüm adsenseden uyarı aldım çok parada kazanamadım kapattım

Proje : Otomobil Markası Forumu
Sonuç : Başarılı

2008 yılında bir marka'ya ait otomobil kullanıcısı forumunda Türkiye'de lider oldum şimdiye kadar en büyük kazancımı bu siteden sağladım devamda ediyorum

Proje : Basketbol Kursu verme sitesi

Büyük başlar varken böyle bir işe girmek iyi bir salonda olmadığı için gereksiz oldu kapadım.

Proje : Yemek tarifleri sitesi

Kopyala yapıştır içerikle günlük 10 tekil ziyaretçi civarı boşa uğraşı oldu kısa süre sonra kapadım.

Proje : Kadın Portalı

Biraz uzun domain birazda kopyala yapıştır içerik yüzünden ilgilenmeyide sevmediğim için kapadım.

Proje : Oyun Sitesi

oyunstation, İlk başlarda cocuk dergilerinden reklam dahi alıp iyi hitler alsamda uğraşamadım geri kaldım kapadım

vb. daha çok var

Tecrübe : 14 yıllık tecrübemle, İlgilenemeyeceğiniz ve sevmediğiniz işe boşuna başlamayın bir süre sonra sıkılırsınız sonu hüsran olur.
Sevdiğiniz sektör üzerinden devam edin kesinlikle başarılı olursunuz. İnternetten para kazanıcam diye kör topal işe başlamayın.
Her zaman tek proje yapın ekstra proje kovalamayın ve en önemlisi sürekli çalışmayın kendinize zaman ayırın tutacağı varsa tutar, tutmayacağı yoksada tutmaz.
İnanmadığınız projeyide zorlamayın. Bir projeye başlarken etrafınızdaki kişilere ve işi bilenlere danışın.