wmaraci reklam
lidertakipci

Haber Siteme Neler Eklemeliyim?

3 Mesajlar 617 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

qeles27 qeles27 gaziantepyerelhaber.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hacker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun Aleykum Gaziantep Ve Bölgesel Adına Haber Sitesi Açtım Haber Konusunda Hırslıyım Ancak Bu Konuda Desteğe İhtiyacım Var Aşşağıda Verdiğim Linkten Sitemi İnceleyebilirsiniz Sizce Ne Tür Menü Eklemeliyim Başka Ne Yapabilirim Siteye, Ek Olarak Ne Katmalıyım ? Ayrıca Google'da Yükselmesi Açısından Seo,Backlink Vb Ayarları Yapabilcek Gönüllü Arkadaş Arıyorum Yardım Edebilcek Arkadaş Varmı Acaba ?

Sitem:http://www.gaziantepyerelhaber.com/

wmaraci
reklam

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)
Nasıl yemeğe başlarken Bismillah çekeriz, bir site açarkende en önce mobil uyumluluğa dikkat etmeliyiz. Ben değil Google söylüyor bunu. Mobil uyumluluk önemli. Ayrıca Logonuzu değiştirin. 30 tl vererek güzel bir şey alırsınız. Reklam yerleşiminiz yanlış onu düzeltin. Ve de temanızı değiltirin. Açıkçası site temadan dolayı gezinilecek gibi değil. Künye, iletişim, gizlilik sözleşmesi gibi sayfalar ekleyin, kurumsal olun. Haberleri yazarken yazının hepsini kalın yapmayın. Özet kısmı kalın olsun geri kalan içerik normal. Yoksa göz yorar. Yazım hataları var dikkat edin. Bol resim kullanmaya bakın. Haberi fazla uzatmayın, anlam kaymasına neden olabilir.

Benim gördüğüm eksiklikler bunlardı. Umarım her şey gönlünüzce olur.
qeles27

kişi bu mesajı beğendi.

Çalış, Çabala.

qeles27 qeles27 gaziantepyerelhaber.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hacker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

Suistimal adlı üyeden alıntı

Nasıl yemeğe başlarken Bismillah çekeriz, bir site açarkende en önce mobil uyumluluğa dikkat etmeliyiz. Ben değil Google söylüyor bunu. Mobil uyumluluk önemli. Ayrıca Logonuzu değiştirin. 30 tl vererek güzel bir şey alırsınız. Reklam yerleşiminiz yanlış onu düzeltin. Ve de temanızı değiltirin. Açıkçası site temadan dolayı gezinilecek gibi değil. Künye, iletişim, gizlilik sözleşmesi gibi sayfalar ekleyin, kurumsal olun. Haberleri yazarken yazının hepsini kalın yapmayın. Özet kısmı kalın olsun geri kalan içerik normal. Yoksa göz yorar. Yazım hataları var dikkat edin. Bol resim kullanmaya bakın. Haberi fazla uzatmayın, anlam kaymasına neden olabilir.

Benim gördüğüm eksiklikler bunlardı. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Bu Konuda Gerçekten Haklısınız Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim Logo Evet Sıkıntılı Onu Kısa Sürede Halledeceğim Suan Ücretsiz Temaya Yönlendim Malesef 0'dan Başladıgım İçin Henüz Bütçe Yerleştirmedim Basit Başlarsak İleride Daha İyiye Götürceğime İnanıyorum..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al