Arkadaşlar anında hosting ile çalışmıyorum, fakat 3 farklı firma ile çalışıyorum.

Tüm sayfaları tek tek okudum ve söylemek istediğim birşeyler var.

Şunu söylemek isterim herşey istediğiniz gibi gittiği zaman o firmadan daha iyisi yok 2 yıl temiz hizmet alırsınız yarım saat site kesintisi olur allahım firmaya hemen çamur atarsınız.

Size iki sene boyunca temiz hizmet veren firma o değilmiş gibi aman o oldu bu oldu.

Bir çoğunuz bu firmadan alırken ucuz diye aldı eminim ama aklındada şüphe sorun olurmu bu firma ne kadar tanınmış vs, Güzel insan eğer firma ile ilgili aklında şüphe varsa alma. 5 TL vereceğine 10 TL ver kaliteli diye gördüğünüz firmalardan al ki o kaliteli dediğiniz 40-50 çalışanı olan firmalarda sanki sorun yok.

anindahosting.com : çalışmadığım için bilmiyorum ama fiyatlar ucuz.
markum.net : fiyatlar yüksek, teknik destek 7/24 eğer siteniz hit almaya başlarsa aşırı CPU ( Hostingim var )
ixirhost.com : fiyatlar ideal diyebilirim, henüz teknik destek ile görüşme gereksinimim olmadı ( Resellerim var )
ozkula.com : fiyatlar çok iyi, teknik destek eğer geç çalışıyor ama çalışıyor ( 1 Adet VPS sunucum var )
karincahosting.com : Aman diyeyim uzak durun. ( Eski firmam, yedekleri bile kurtaramadım )
natro.com : fiyatlar sanırım biraz yüksek, kaliteli firma , ticket sağlam. ( Eski şirketin çalıştı firma )
sadecehosting.com : VPS alacaktım fakat almadım alan adlarını oradan alıyorum ticketlık bir durum olmadı. ( Alanadlarım var )
.
.
.
.

Bu böyle uzar gider o yüzden tüm firmaların bazı sorunları var eğer 7/24 anında destek istiyorsanız parayı fazla vereceksınız onlarda çalışan sayısını artıracak.