MetinBıyık adlı üyeden alıntı

Güzel samimi bir anlatım olmuş, elinize sağlık.

Yorumunuzu değiştirmeden önceki haline tam yorum yazıyordum ki değiştirmişsiniz :) Ben yine de ona cevap yazayım :) ;

Yorumunuz için teşekkür ederiz, bizim de istediğimiz tam olarak bu hani ukalalık çizgisine geçmeden samimi bir anlatımla anlatabilmek umarız başarabilmişizdir ve bundan sonraki videolarımızda da bu şekilde olur :) Tabii ki yanlış anlamayız, kötü bir yorum dahi olsa nerede yanlış yaptığımızı öğrenmek bizim faydamıza teşekkürler :)

BerkayTosun adlı üyeden alıntı

ÜçİkiBir başla! bunun yerine daha iyi bir isim bulabilirdiniz. :)

Öncelikle kanal ismi konusunda yaklaşık 1 hafta uzun bir düşünme aşaması yaşadığımızı belirteyim :) Gerçekten çok zorlandık isim konusunda, fakat biz genelde kız arkadaşımla uzak mesafeden birlikte bişey yapacaksan 321başla şeklinde yaparızki aynı anda olabilsin, yani hayatta çok sık kullandığımız bir şey oradan yola çıkarakta bu isme karar kıldık. Biraz da daha iyisini bulamamamış olmamızın payı var tabii ki :)

Bu arada arkadaşlar olumsuz, yanlış, eksik gördüğünüz en ufak noktayı bile bizlere söylemeniz bizim için çok önemli eksiklerimizi kapatmak için farklı bakış açılarına her zaman açığız :)