fantazik11 adlı üyeden alıntı

Ben kesinlikle masaüstünden yanayım. Ama laptop diyorsanızda marka olarak MSI öneririm. Fiyatlar bu aralar uçuk dolardan dolayı. Bu arada üniversiteniz hayırlı olsun.

16.000TL'ye var MSİ vatanda ben okumayım en iyisi :D

sovetski adlı üyeden alıntı

Ben 3 yıla yakındır Toshiba windows 7 kullanıyorum, bazen sorunlar çıktı nede olsa teklolojiye güven olmaz ama çözüm bulunur. Ama onu belirteyim bir laptop`dan çok fazla birşey bekleme. Yani çok güçlü programları,oyunları ve s. kaldıramıyor. En iyisi pc ama heryere taşımak istiyorsan sağlam laptop al. Linux işletim sistemli bilgisayara yakın durma bence))) Seni bilmem ama bence çok karışık ve can sıkıcı bir sisem..

Masaüstü almak istemiyorum. Üniye filan pc götürmem gerekebilir.

omrumtolga adlı üyeden alıntı

Kardeşim bende senin ile hemen hemen bölümü okudum benim sana tavsiyem şu olur. 3-4'e iyi bir masa üstü topla geri kalan ile illa laptop alıcam dersen birtane macbook air al kafan rahat etsin. Ben gittim 4.500 TL'lik bir laptop aldım 2 sene önce pişmanım böyle yapmadığıma

4.500 bile bana çok geliyor.

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

Gönül bunu tafsiye etmek ister kardes

Mac Pro
64GB Ram
1TB SSD
Ultra HD Intel XEON Processor
12 Kern GHz Proces.
Video 6GB DDR5 SDRAM
2 Gigabit Enthernet Port
1 Yil Garanti

Fiyat: 10.770€ ( ~35.000TL)

Turbomu bu nosmu ne bu pc değildir :D

Ripped adlı üyeden alıntı

4,500 TL ye alınan laptop da mı iyi değil yani ?

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler hala bir sonuca varamadım.

Ek Olarak:

aykutvrl adlı üyeden alıntı

şuan 1500 liraya senin isteklerini karşılayacak leptoplar var bende gideceğim ama ilk bir ay leptop almayacağım.

Sendemi bilgisayar mühendisliği okuyacaksın hacım? Bende ilk bir ay almayı düşünmüyorum. Ayın 28 inde başlıyor. Çevremdekilere bakacağım ne türk bilgisayarları var, hocalar neler diyecek ona göre alacağım.