Sadece amaç ticaret diye mi ?
Yoksa kendime bir şeyler katayım, hem öğreneyim hemde kazanayım diye mi ?
İnsanların eleştirisine " daha iyisini yapabiliyorsan sen yap " demek için mi yoksa yapılan yorumu kendi aleyhine çevirip " cidden bu adamın dediği gibi rengi değiştireyim, renk uyumu yok " demek için mi buradasınız ? Burayı nasıl ve niçin kullanacağınızı sizlere ben söyleyecek değilim. Yanlış anlamayın fakat burası sadece sizin için ticaret hane olmamalı. Bana bildiklerim çerçevesinde sorulan tüm sorulara cevap veriyor ve yardımcı oluyorum. Sadece Ticaret yapmak için burada bulunmak demek burayı çöplüğe çevirmekten başka hiç bir şey olmayacaktır. Eğer grafik & web tasarım alanında yardıma ve desteğe ihtiyacı olan biri olursa bana PM göndermesi yeterli olacaktır elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Bu yardımcı olma olayını " Bana bir logo yapar mısınız ? " , " Bir tane kurumsal wordpress tema " lazım şeklinde olmamalı. Çünkü bu işi ücretli, bu işten ekmek sağlayan bir insana bu konular tabii ki ters düşer. Fakat " Wordpress'de şöyle bir hata alıyorum " la gelin :) sonracıma " logonun altında ki çiziği kaldırabilir misin ? " le gelin :) Uzun lafın kısası bu forumu'da diğer adı lazım olmayan 2 çöp forum gibi çöp etmemeniz dileğiyle. Sevgi ve saygılarımla.