lostyazilim

Youtube'un şakası yok

13 Mesajlar 6.464 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Evet bugün bişey denedim ve herşeyi sizlerle paylaşacağım

Öncelikle bu deneme için 3 gündür 24 saat addmefast botumu kurdum 100.000'e yakın puan biriktirdim.

Daha sonra bugun sabahdan youtube yeni kanalımı açtım.

Kendi yazılımım var video sitelerinin %90 ından videoyu download ediyor youtube api bağlantısı ile yüklenen videoyu renderleyerek youtube 'a upload ediyor.

Upload edilen videoların hepsi %99.9 para kazanılır içerik oluyor. Çünkü video renderlenip oyle gönderiliyor.

Renderlerkende %0.1 videoyu hızlandırıyorum o kadar.

Buraya kadar sorun yoktu. Kanalı hareketlendirmek için Addmefast kullanmak istedim.

Her eklenen videoya 1 adet addmefast video views + addmefast video like koydum 400 500 er tık olarak.

Oglen saat 3 den sonra kanal bir anda çoşmaya başladı. Videolar izlendiği için video aramalarında etiketlerim bir anda ilk sonuclara çıktı.

Youtube popülerde videolarım yayınlanmaya başladı.

Bir anda eklediğim her video 500+ izlenme almaya başladı.

Öğlen 3 den gece 00:00 'a kadar 420$ kazanç elde ettim sadece youtube video içi reklamlardan.

Saat: 01:00 gösterdiğinde acı sonuç kanal yayından kaldırıldı.

Sebep: Spam yolla videolara views gönderme yani addmefast işimizi görmedi.

:)

Addmefast yerine ne kullanılabilir bilmiyorum velakin 300 400 kişilik bir ekiple 1-2 hafta da yavaş yavaş videolar izlenip kanal çoşturulursa bu iş olabilir diye düşünüyorum.

Tek eksik kalan nokta izleme olayı ve nasıl videoları izlettirmek lazım orası muamma.

Böyle birşey deneyim dedim sonucu böyle oldu.

Kapanan kanal url: https://goo.gl/2XcQGx

Sizlerle paylaşmak istedim.
blackwizard aktuelsoylesi denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
420$ gördüğümdeki halim tam da böyleydi..

Paylaştıkların için sağol, güzel bir sistem ile gayet iyi para kazanılabilir...
Caesar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
youtube addmefast'i black liste almış bunu anladık. Video'ya youtube den hariç gelen kişiden referer gözükmemesi lazım. Bu ilk kural. Ama referer yok diyede spam uygulama yapabilir.

Bir kelime seçilmesi lazım aramada o kelime ilk sırada sizin videonuz yer alacak. Bağlantı youtube 'a girecek o kelimeyi arayacak ve sizin videonuza yönelecek bu şekilde olursa spam olarak algılamaz.

Bunun için bot yazabilirim ama bot olmaz surekli ip değişmesi lazım çerezlerin değişmesi lazım ve proxy yide çakar diye düşünüyorum.

Gerçek insanlardan oluşan bir ekip kurulursa çok kısa vadelerde çok güzel kazançlar elde edilebilir.

wmaraci' olarak böyle bir ekip kurulabilir birbirimizin kanalına üye oluruz ve her gün boş vaktimizde kanallardaki videoları en az 30 ar saniye izlersek yavaş yavaş kanal canlanmaya başlar + olarak yorum yaparsak.

kanal bir kere normal yollarla canlanırsa gerisini getirmek çok kolay.

Ek Olarak: Kısaca youtube video izleme olayına kanallarımıza abone olarak boş vakitlerde videoları görüntülemek isteyen ve bu ekibe girmek isteyen var mı arkadaşlar?

Yapacağımız şeyler her gün abone oldugumuz kanalların videolarını en az 30 sn olmak üzere gezmeye calışmak. Her kanaldan 1 videoda olur.

Ne dersiniz böyle bir şeye?

>/dev/null 2>&1

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Son zamanlarda yt ile ilgili foruma baktınız mı ya :D Arkadaş adamların özgün kanalları bile uçmuş adsense tr de yt olayını çözecek gibi duruyor bottur spamdır render falan iş yapmayacak gibi. Ben çok aradım da böyle bir şey hiç bulamadım en son hintli bir arkadaş bot yazmıştı 4000 dolara satıyordu çok iddalıydı anlık proxy lerden organik izlenim ve tıklama sağlıyordu sağlam programdı vesselam. endonezyadan biri botu alıp yt ye şikayet edince o da gitti onu almayı düşünüyordum o da patladı. Bu aralar yeni bir sağlam bot gelecek diyorlarda artık yt işini TR içerikten ekmek çıkmaz gibime geliyor.
Caesar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Son zamanlarda yt ile ilgili foruma baktınız mı ya :D Arkadaş adamların özgün kanalları bile uçmuş adsense tr de yt olayını çözecek gibi duruyor bottur spamdır render falan iş yapmayacak gibi. Ben çok aradım da böyle bir şey hiç bulamadım en son hintli bir arkadaş bot yazmıştı 4000 dolara satıyordu çok iddalıydı anlık proxy lerden organik izlenim ve tıklama sağlıyordu sağlam programdı vesselam. endonezyadan biri botu alıp yt ye şikayet edince o da gitti onu almayı düşünüyordum o da patladı. Bu aralar yeni bir sağlam bot gelecek diyorlarda artık yt işini TR içerikten ekmek çıkmaz gibime geliyor.

https://wmaraci.com/forum/youtube-is-ortakligi/youtube-kanal-paylasim-kanal-video-izleme-ekibi-274037.html

Şu yöntem işimize yarayabilir.

>/dev/null 2>&1

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Abi hevesini kırmak gibi olmasında yemez ya :D kanallara sürekli wm den gelecek ya hani ziyaretçi :) o bile bence sıkıntı doğruru kaldı ki kaç ziyaretçi gelecek

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
benimde youtube kanalım var ve ilk aramalarda çıkması benimde işime gelir ben varım açıkçası :D ayreten render olayı ne oluyor tam olarak?

WMPro WMPro Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 4, (%50)
Türk değilmiyiz hepimiz aynıyız google kandırmak bitti sıra youtubede gerçi oda google :D

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Wm den gelmeyecek aboneler youtube 'u açtıklarında abone feedlerinde yer alan videoları gezecekler sadece.

Ek Olarak:

oguzhan adlı üyeden alıntı

benimde youtube kanalım var ve ilk aramalarda çıkması benimde işime gelir ben varım açıkçası :D ayreten render olayı ne oluyor tam olarak?

Yüklenen videoyu tekrardan oluşturuyor örneğin hızını artırıyorsun %1 yada yavaşlatıyorsun. Videonun datasını değiştiriyorsun kısaca.

>/dev/null 2>&1

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
O progami verme sansin varmi ustad ? Bu islerde bir arkadasim var onla beraber yilmadan denicezde ?

Aklimizda fikir var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al