wmaraci reklam

Bidicin.com Sihirli Alışverişin Adresi

9 Mesajlar 5.373 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Merhaba arkadaşlar geçenlerde başka bir forumda kuruş usulü açık arttırma yapan yabancı bir sitenin tanıtımını gördüm (tabii tanıtım "abi şuna bak ya 10 dolara iphone aldı" şeklindeydi :D). Bir kaç gün önce sehirfirsati.com sitesinde bidicin.com adresinde kullanılabilecek "bidiçip" satıldığını gördüm. Sitenin ne olduğunu merak edip girdim. Daha önceden gördüğüm yabancı site gibi kuruş usulü açık arttırma yapan bir site olduğunu anladım.

Bilmeyenler için hemen açıklayım kuruş usulü açık arttırmada ürünü birisinin kazanması için geri sayım vardır (3 dk, 2 dk, 1 dk, 30 saniye) verdiğiniz oylar ürünün fiyatını 0.01 TL artırır. Eğer ki en yüksek teklifi verdiğinizde yani o an en son teklifi verdiğinizde ve geri sayım sayacı sıfırlanana kadar başkası teklif vermediğinde o ürünü almaya siz hak kazanmış oluyorsunuz. Eğer ki o geri sayım sayacı 0 lanmadan teklif verilirse tekrar belirlenen dakikadan/saniyeden geriye doğru sayıyor.

Şehirfırsatlarından hemen kampanyalı bidiçip alıp üye oldum üye olduğumuzda profil bilgilerimizi doldurmamıza, facebook sayfasını beğenmemize, başka kişileri davet etmemize, e posta adresimizi doğrulamamıza vs. vs. belirli miktarlarda bidiçip veriyor. Daha yeni açılan bir site bu gün sabah "Samsung DVD-C350 DVD Oynatıcı" kazandım. Unutmadan hatırlatayım "23 - 30 Ocak arası açık arttırmadan kazandığınız ürünün tutarlarını ve kargo ücretlerini bidicin.com karşılıyor" yani isterseniz artıra artıra 500 TL yapın yinede o tarihler arası ücret ödemeyeceksiniz :)
Bidiçip paralı evet..
Hesabınıza girerek paypal üzerinden 200 bidiçipi 1 TL'ye alabilirsiniz (ki ben bu dvd playerı ortalama 600 bidiçip harcayarak kazandım).

Ürünümü büyük ihtimal yarın kargoya verecekler. Geldiği zaman veya gelmediği zaman tekrar bilgilendiririm sizi :) Ama ben inanıyorum gelecek o bana :rolleyes:

Çok çeşitli ürünler satılıyor. iPad 2 16 GB Wi-Fi, Nikon COOLPIX L23 Dijital Fotoğraf Makinesi, Sony DAV-DZ740 DVD Ev Sinema Sistemi vs.
Tabi bildiğiniz gibi ürünün piyasa fiyatı ne kadar yüksekse geri sayım dakikasıda o kadar yüksek oluyor benim aldığım ürünün geri sayım dakikası 1'di. Ve geçenlerde forumdan bir arkadaşın "sürekli mouse tıklama programı arıyorum" konusundan indirdiğim programla kazandım nasıl olsa bidiçipim boldu bende artırma butonunun üstüne getirdim mouse'u, başlattım 1 saniyede 1 tıklatmaya :) 1100 bidiçipim vardı 532 bidiçip kalmıştı ürünü kazandığımda :)

Konuyu daha fazla uzatmadan referanslı üye olursanız ve telefon numaranızı onaylatırsanız bana 30 bidiçip kazandırmış olursunuz bunun içinde size teşekkür ederim ama referanssız linkten olursanızda yine teşekkür ederim :p

Referanslı Üyelik Linki

Referanssız Üyelik Linki

Not: Şehir fırsatları sitesinede üye olmak isteyen olursa onun içinde referanslı linkim var ama sadece e-postaya yollayabiliyorum eğer isteyen olursa yollayabilirim e-postanızı verirseniz tabii.. Bunda da bana 6 TL bonus kazandırmış olursunuz. Eğer istemiyorsanızda sehirfirsatlari.com'dan üye olabilirsiniz :)
kuruoglu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TheKorsans TheKorsans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 33 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
Aldığın ürün eline geçtimi? .
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Bu gün itibari ile ürün elime ulaşmıştır arkadaşlar :)

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar ne kadar güvenilir böyle bi siteye ? acaba arkadasa ürün gelmis ama?
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Ben sehirfirsati.com'da gördüğüm için yoksa güvenemezdim kolay kolay :) Ama gerçekten güvenilirmiş :)

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
ne oldu bu site..) gitti.

Bir sorumdaha var;
Ben girdiğimde bir uydu vardı, 0.04 bidi yazıyordu bidele dedim.
şimdi süre bittiğinde 0.05 bidiye benim mi olcak? Ben sadece bir kargo ücreti vercem yani?
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

cihatnet adlı üyeden alıntı

ne oldu bu site..) gitti.

Bir sorumdaha var;
Ben girdiğimde bir uydu vardı, 0.04 bidi yazıyordu bidele dedim.
şimdi süre bittiğinde 0.05 bidiye benim mi olcak? Ben sadece bir kargo ücreti vercem yani?

23-30 ocak arası ürün tutarı ve kargo ücretini bidicin.com karşılıyor ayrıca artırdığınız ürün tutarıdır. Artırmanızı sağlayan da bidiçipdir.

Siteye çok sık saldırılar oluyor maalesef :o

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Ben sistemi hala anlamadım:)
Yazıyı okudum ama hala jeton düşmedi:D

Kısaca şunu sorayım. Bidipuan aldım. Ve verdim bidele bidile dedim.
Artırma bitti zaman ve ürün bende kaldığı zaman, ürünü evime getiren kargo'ya bir tek kargo ücreti verdeceğim dimi?

Birde sanırım, biri sizin verdiğiniz teklifin üstünü verirse biti puanınızı geri gelmiyor?

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

cihatnet adlı üyeden alıntı

Ben sistemi hala anlamadım:)
Yazıyı okudum ama hala jeton düşmedi:D

Kısaca şunu sorayım. Bidipuan aldım. Ve verdim bidele bidile dedim.
Artırma bitti zaman ve ürün bende kaldığı zaman, ürünü evime getiren kargo'ya bir tek kargo ücreti verdeceğim dimi?

Birde sanırım, biri sizin verdiğiniz teklifin üstünü verirse biti puanınızı geri gelmiyor?

Şimdi bir ürün var sitede ve 2 dakikalık geri sayımda. Üye oldunuz ve hiç bidiçipiniz yok. Bidiçip: Sitede geçerli olan ve ürünün fiyatını 0.01 TL artırmanıza yarayan site parası diyebiliriz. İlk önce bidiçip alacaksınız. Ondan sonra açık artırmada ürünün fiyatını artırabilirsiniz. Şimdi 2 kişinin ürünün fiyatını arttırdığını düşünelim bir o artırdı bir diğeri artırdı. En sonunda biri sıkıldı ve bıraktı bıraktığında (atıyorum) ürün 30.53 TL'de idi daha sonra siz artırdınız ve 30.54TL oldu ve geri sayım 2 dakikadan geriye saymaya başladı 01:59, 01:58, 01:57.......00:05, 00:04, 00:03, 00:02, 00:01, 00:00 ve ürün sizde kaldı yani siz o ürünü 35.54 TL verip almaya hak kazandınız. Bundan sonra yapacağınız işlemler ürünün fiyatını ödeyip (35.54 TL) kargo parasını ödeyip firmanın kargolamasını beklemek.
Tekrar hatırlatıyım 23-30 ocak arası ürün tutarını ve kargo parasını bidicin.com karşılıyor. Daha fazla bilgi almak için Sık Sorulan Sorular

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al